Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-43/43)
 NáhledTiskNahoru
Vavřincovy šipkové čtvrtky 2024

Místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 43 | Turnajů: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bous Jiří CZE041295AVlčáci 2011 Štít1010107 400
2.Kopřiva Vladimír CZE046185AVlčáci 2011 Štít9996 950
2.Kružík Michael CZE059126BDC No Score Kosice1111116 950
4.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové7775 850
5.Kružík Jan CZE049101BDC No Score Kosice1111115 650
6.Bareš Václav 2000CZE061583BDC No Score Kosice1111114 650
6.Mrštík Jakub CZE039798BDobřeňáci Dobřenice9994 650
8.Sadílek Zdeněk CZE031725BDobřeňáci Dobřenice9994 050
9.Homola Jiří CZE010680BDC No Score Kosice7773 750
10.Federsel David CZE044739Dd´Arts Obědovice1111113 350
11.Dlouhý Martin CZE061755CRychtáři Štít1010103 200
12.Hrazdíra Bronislav CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové4442 600
13.Vodička Martin CZE059699CU nás dobrý Hradec Králové6662 400
14.Bous Lukáš CZE042564AVlčáci 2011 Štít3331 850
15.Sadílek Petr CZE039822BDobřeňáci Dobřenice4441 800
15.Bous Michael CZE080386Vlčáci 2011 Štít4441 800
17.Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové3331 750
17.Bareš Václav 1980CZE010411BDC No Score Kosice5551 750
19.Rozdolský Marek CZE049326BDobřeňáci Dobřenice4441 700
20.Šprinc Ota CZE000297AFerbek Hradec Králové2221 300
20.Kodym Tomáš CZE074227CU nás dobrý Hradec Králové2221 300
22.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové4441 200
23.Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové3331 150
24.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít1111 050
25.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové2221 000
26.Tomčo Jakub CZE029483BDobřeňáci Dobřenice111950
26.Trefil Tomáš CZE074969Chlumec nad Cidlinou333950
28.Švarcová Andrea CZE050060BBulls Pardubice111850
28.Petr Jiří CZE064138DLos Dartmigos Hradec Králové111850
30.Kollert Radek CZE034918CLos Dartmigos Hradec Králové222800
31.Žďárský Martin CZE056044BDobřeňáci Dobřenice111750
32.Ráž Roman CZE076305Plotiště nad Labem222700
33.Dostál Ondřej CZE067816DKrálovští lvi Hradec Králové111650
33.Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít111650
35.Zahoř Lukáš CZE070632DLos Dartmigos Hradec Králové222600
36.Jiříková Anna CZE078475AZippo team Štít111350
36.Prokopová Natálie CZE076312Hradec Králové111350
36.Sigmund Dominik CZE061557Obědovice111350
36.Vaníček Lukáš CZE077574CDC Kobylice111350
36.Hanušová Marcela CZE056907BBulls Pardubice111350
41.Bambas Jiří CZE025670Chlumec n/C111250
41.Franc Jakub CZE055604Dd´Arts Obědovice111250
41.Kollert Alena CZE068074Šmoulové Štít111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 18:16:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement