Ligová skupina
UŠO > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 10 10 0 0 0 0 0 121 : 59 279 : 156 30
2. Šipková Akademie Dušejov B 10 8 0 0 1 1 0 112 : 69 262 : 178 25
3. Cerberos Velké Meziříčí B 11 6 0 0 1 4 0 112 : 87 265 : 221 19
4. Panda Jihlava 10 4 3 0 1 2 0 103 : 81 242 : 210 19
5. DC Přibyslav B 10 6 0 0 0 4 0 98 : 82 235 : 204 18
6. Asfaltéři Jihlava 10 5 1 0 0 4 0 102 : 79 238 : 197 17
7. Hospůdka Na Růžku Jihlava 11 4 2 0 1 4 0 90 : 111 212 : 259 17
8. Krajzont Polná 10 4 1 0 1 4 0 96 : 86 225 : 210 15
9. Cunami Panská Lhota 10 4 0 0 0 6 0 82 : 98 206 : 239 12
10. Dark Darts Ždírec 10 3 1 0 1 5 0 82 : 100 210 : 241 12
11. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 10 3 0 0 2 5 0 86 : 96 212 : 239 11
12. Dragon Darts Jihlava B 11 3 1 0 0 7 0 87 : 112 226 : 272 11
13. Fčely Střítež 10 1 3 0 1 5 0 80 : 104 202 : 240 10
14. Zapomnění Jihlava 11 3 0 0 1 7 0 80 : 119 215 : 278 10
15. Devious Darts Dušejov 10 1 0 0 2 7 0 67 : 115 179 : 264 5
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Lepič Karel DC Přibyslav B 81,9 92,59 40 27 25 80,95 63 51
2. Hranický Rostislav Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 73,5 85,00 40 40 34 75,26 97 73
3. Kampas Jan Cerberos Velké Meziříčí B 72,2 81,82 44 22 18 74,00 50 37
4. Votava Jiří Krajzont Polná 71,5 78,57 40 28 22 72,58 62 45
5. Tesař Ondřej Hospůdka Na Růžku Jihlava 70,0 79,17 44 24 19 70,18 57 40
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 1.12.2019 14:00 10. Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Devious Darts Dušejov
Kunčar Leopold 30 : 19 Veleková Dagmar
Ne 1.12.2019 14:00 10. Fčely Střítež 10 : 9 Panda Jihlava
Mezera Tomáš 26 : 22 Němec Jaromír
Ne 1.12.2019 15:00 10. Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Cunami Panská Lhota
Zuda Michal 25 : 20 Motáček Richard
Ne 1.12.2019 15:00 10. Dragon Darts Jihlava B 10 : 9 Dark Darts Ždírec
Tučková Dana 26 : 22 Nepraš Lubomír
Ne 1.12.2019 15:00 10. Zapomnění Jihlava 5 : 13 DC Přibyslav B
Žiačiková Petra 16 : 30 Čermák Michal
Ne 1.12.2019 15:30 10. Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
Hrubý Patrik 18 : 24 Pleskač Bohumil
St 4.12.2019 18:00 11. Panda Jihlava 10 : 9 Hospůdka Na Růžku Jihlava
Zána Oldřich 24 : 22 Zuda Michal
Ne 8.12.2019 14:00 11. Krajzont Polná 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov B
Kašík David 16 : 26 Ždimera Roman
Ne 8.12.2019 14:00 11. Devious Darts Dušejov 7 : 11 Dragon Darts Jihlava B
Veleková Dagmar 20 : 27 Tučková Dana
Ne 8.12.2019 14:00 11. Cunami Panská Lhota 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí B
Zadražil Milan 15 : 27 Kunčar Leopold
Ne 8.12.2019 14:00 11. DC Přibyslav B 7 : 11 Asfaltéři Jihlava
Čermák Michal 18 : 26 Hrubý Patrik
Ne 8.12.2019 14:00 11. Dark Darts Ždírec 10 : 9 Zapomnění Jihlava
Nepraš Lubomír 24 : 21 Žiačiková Petra
Ne 8.12.2019 15:00 11. Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
Pleskač Bohumil 25 : 22 Petrlík Radek
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2019 03:55

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.12.2019 03:55:35