Ligová skupina
UŠO > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
3. liga C (neděle)
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.ŠK Bystřické letky191520020216:128485:34049
2.DC Zenit Deštná A211510140226:154521:38048
3.DC Poškoláci Valchov201410050200:161471:40444
4.DC Triple X Letovice211120350212:171493:42140
5.Rumíci Krhov211040160209:174495:43239
6.Hoteliéři Usobrno B201100090187:173448:43333
7.Dělníci Blansko20910280198:165474:42031
8.DC Orli Ráječko20810380174:190439:45329
9.ŠK Jedničky Boskovice20710390184:180446:43526
10.DC Šipky Sloup B206301100181:183440:44625
11.DC Vandals Blansko C206000140159:201393:47618
12.Die Kurwe Jaroměřice203001160125:236339:53210
13.Hoteliéři Usobrno C200001190103:258304:5761
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Fendrych JiříŠK Bystřické letky76,382,5476635275,51147111
2.Kejduš LudvíkRumíci Krhov67,073,1784826066,67204136
3.Hořínek LiborDC Zenit Deštná A65,475,0084846371,28195139
4.Spilka PavelDie Kurwe Jaroměřice62,967,5780745063,89180115
5.Charvát PetrDC Poškoláci Valchov62,066,6780634261,0714991
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Ne7.4.202415:0021.DC Zenit Deštná A4:14ŠK Bystřické letky
Stöhrová Ivana13:29Hulák Martin
Ne7.4.202415:0021.Rumíci Krhov11:7Dělníci Blansko
Kejduš Jan25:19Jirků Radek
Ne7.4.202415:0021.DC Triple X Letovice10:8Hoteliéři Usobrno C
Kulhavý Petr24:23Smejkal Dušan
Ne7.4.202415:0021.DC Vandals Blansko C10:8DC Orli Ráječko
Novotný Jakub24:23Kotlán Tomáš
Ne7.4.202415:0021.DC Šipky Sloup B8:10DC Poškoláci Valchov
Strachoň Štěpán18:24Dlábek Ladislav
Ne7.4.202415:0021.Hoteliéři Usobrno B11:7Die Kurwe Jaroměřice
Langer Patrik27:22Spilka Pavel
Ne14.4.202415:0022.DC Poškoláci Valchov10:8DC Vandals Blansko C
Dlábek Ladislav22:20Novotný Jakub
Ne14.4.202415:0022.Hoteliéři Usobrno C3:15DC Zenit Deštná A
Smejkal Martin10:31Stöhrová Ivana
Ne14.4.202415:0022.Dělníci Blansko9:10DC Triple X Letovice
Jirků Radek23:21Kulhavý Petr
Ne14.4.202415:0022.ŠK Jedničky Boskovice9:10Rumíci Krhov
Šimonová Pavla19:23Kejduš Jan
Ne14.4.202415:0022.Die Kurwe Jaroměřice7:11DC Šipky Sloup B
Spilka Pavel18:25Strachoň Štěpán
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.4.2024 07:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.4.2024 08:29:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement