Ligová skupina
UŠO > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
1. liga B (čtvrtek)
Tabulka - konečné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Šilingrák team Brno C222110000304:93660:27265
2.Stefanplus Brno221410160221:177509:45945
3.DC Raptors Brankovice221310080223:174518:43741
4.Komárov Brno221230151214:186502:46640
5.Hezky Pěkně221120270214:186495:44939
6.DC Bufál Brno229102100197:202460:48231
7.Psí Vojáci Bučovice228202100189:211471:49630
8.Rozruch Beerhouse Brno228102110185:214455:50628
9.Rychlé šípy Rajhrad226301120179:221452:50825
10.Saňaři Sokolnice226202120174:226446:51124
11.To je Vonoo Bílovice nad Svitavou223102160149:250385:57913
12.Grácie Brno223003160145:254379:56712
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Vašata MilanŠilingrák team Brno C89,987,9588837381,62185151
2.Augusta DavidHezky Pěkně88,291,9588878081,00200162
3.Majerčák PetrDC Raptors Brankovice81,884,6288786676,63184141
4.Zeman JaromírŠilingrák team Brno C81,488,5188877778,82203160
5.Slavík JiříKomárov Brno74,579,5980493973,0411584
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
St17.4.202418:0017.Hezky Pěkně14:4Rychlé šípy Rajhrad
Augusta David28:13Mlčoch Ondřej
Čt18.4.202418:0021.DC Raptors Brankovice8:10To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
Majerčák Petr21:21Novotný Jakub
Čt18.4.202418:0021.Saňaři Sokolnice8:10Psí Vojáci Bučovice
Kroupa Tomáš21:24Židlík Viktor
Čt18.4.202418:0021.Hezky Pěkně6:12Šilingrák team Brno C
Hřib Jan15:29Tichá Martina
Čt18.4.202418:0021.DC Bufál Brno6:12Grácie Brno
Churý Jakub15:26Chudá Martina
Čt18.4.202418:0021.Komárov Brno11:7Rozruch Beerhouse Brno
Uma Jan26:16Horčička Jan
Čt18.4.202418:0021.Stefanplus Brno10:8Rychlé šípy Rajhrad
Balej Josef23:20Penčák Ctibor
Čt25.4.202418:0022.Grácie Brno12:6Komárov Brno
Chudá Martina28:16Uma Jan
Čt25.4.202418:0022.Rychlé šípy Rajhrad14:4Saňaři Sokolnice
Mlčoch Ondřej29:10Kratochvíl Jakub
Čt25.4.202418:0022.Psí Vojáci Bučovice12:6Hezky Pěkně
Krška Jan27:16Augusta David
Čt25.4.202418:0022.Rozruch Beerhouse Brno10:8DC Raptors Brankovice
Horčička Jan22:19Majerčák Petr
Čt25.4.202418:0022.Šilingrák team Brno C18:0DC Bufál Brno
Tichá Martina36:2Vaněk Vojtěch
Čt25.4.202418:0022.To je Vonoo Bílovice nad Svitavou5:13Stefanplus Brno
Rozmahel Filip11:30Štefan Karel
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.6.2024 05:46:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement