Ligová skupina
UŠO > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
2. liga B (neděle)
Tabulka - konečné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Těsně vedle Brno242200020283:149635:39566
2.DC Sport Barbarians Třebíč241800150289:144644:39755
3.Minibaroni na Kuželně Brno241710150249:185573:46354
4.DC Štiky Rosice A241710060251:182583:46553
5.Royal Darts Team Ivančice241420170258:177589:46347
6.DC Šumáci Kolečko2411102100222:213539:52537
7.Rumoví pralinky Brno249201120217:218519:52732
8.Klub R Podchod Brno246203130181:256452:59325
9.Zálesáci B Třebíč247003140174:261458:59724
10.DC Angry Birds Osmička Brno246201150189:246481:57123
11.Galaxy Team Brno246001170180:253466:58219
12.Yellow Fish B Brno244201170174:261439:60517
13.Podchod klub Brno244200180156:278429:62416
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Bičan RobertTěsně vedle Brno93,096,2596807785,71182156
2.Bugner MichalDC Štiky Rosice A77,881,7196826774,21190141
3.Němec OndřejMinibaroni na Kuželně Brno75,680,0096856872,68194141
4.Zalaba PetrRumoví pralinky Brno73,477,8996957468,44225154
5.Beneš RomanDC Sport Barbarians Třebíč73,175,6896745668,00175119
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Ne12.5.202415:0025.Podchod klub Brno5:13Klub R Podchod Brno
Lang Josef14:27Šidlík Michal
Ne12.5.202415:0025.Galaxy Team Brno11:7Royal Darts Team Ivančice
Barteček Luboš25:18Horák Jiří
Ne12.5.202415:0025.Rumoví pralinky Brno10:9DC Šumáci Kolečko
Reml Petr23:22Kummer David
Ne12.5.202415:0025.DC Angry Birds Osmička Brno4:14Minibaroni na Kuželně Brno
Bučík Tomáš12:28Němec Ondřej
Ne12.5.202415:0025.Těsně vedle Brno10:8DC Štiky Rosice A
Hermanová Kateřina24:20Košařová Markéta
Ne19.5.202415:0026.Royal Darts Team Ivančice11:7Těsně vedle Brno
Horák Jiří24:17Hermanová Kateřina
Ne19.5.202415:0026.Minibaroni na Kuželně Brno10:8Galaxy Team Brno
Němec Ondřej21:19Barteček Luboš
Ne19.5.202415:0026.DC Šumáci Kolečko13:5Podchod klub Brno
Kummer David29:15Forberger Pavel
Ne19.5.202415:0026.DC Štiky Rosice A14:4Zálesáci B Třebíč
Košařová Markéta29:14Němec Jiří
Ne19.5.202415:0026.DC Sport Barbarians Třebíč17:1DC Angry Birds Osmička Brno
Papoušek Jan34:4Bučík Tomáš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 04:12:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement