Ligová skupina
UŠO > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
2. liga A (neděle)
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Siga Brno161210120173:117411:31139
2.Ferrari bar Kyjov B161120120184:107414:27838
3.ZTP Kupé Brno161030030176:115404:30236
4.DC FoFo Otnice161020130165:126389:31935
5.m13 darts club Brno16820150156:135372:33229
6.O tečku Brno16900160141:148347:36428
7.DC Bejvávalo U Kolečka Brno16720160149:142363:34226
8.Pohodáři - šipky nás baví Brno16520450147:147349:34823
9.ŠK Popovice16530170137:155343:36822
10.Dragon Darts Team Brno16610090142:147344:35820
11.Prckové z Pivního baru Brno16410470139:154353:37518
12.Šmoulové z PBL Brno16310390127:165323:39514
13.WC Šipkouni Brno161002130106:184271:4155
14.DC Double Tops Omega Brno16010114095:195260:4363
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Slezák Vladimírm13 darts club Brno78,885,9464645575,00156117
2.Brůžek JanŠK Popovice76,076,7964564369,8513695
3.Toužín JiříZTP Kupé Brno68,270,9764624464,6715097
4.Daška PavelSiga Brno67,873,7764614566,89151101
5.Příkaský RobertFerrari bar Kyjov B67,873,4764493666,9611577
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Ne11.2.202415:0015.DC Bejvávalo U Kolečka Brno10:8ZTP Kupé Brno
Pisarovičová Lucie22:21Lang Marek
Ne11.2.202415:0015.DC Double Tops Omega Brno5:13Pohodáři - šipky nás baví Brno
Martišek Tomáš14:28Sedlmajerová Alena
Ne11.2.202415:0015.Šmoulové z PBL Brno5:13m13 darts club Brno
Machek David16:29Kopuletý Michal
Ne11.2.202415:0015.O tečku Brno10:8ŠK Popovice
Dvořák Jaroslav24:19Brůžek Jan
Ne11.2.202415:0015.Siga Brno10:8Dragon Darts Team Brno
Suchý Roman26:19Hanke Gabriel
Ne11.2.202415:0015.Ferrari bar Kyjov B16:2WC Šipkouni Brno
Příkaský Robert34:7Bařina Milan
Ne11.2.202415:0015.Prckové z Pivního baru Brno8:10DC FoFo Otnice
Kalivoda Jiří20:24Jochman Jiří
Ne18.2.202415:0016.Dragon Darts Team Brno14:4Šmoulové z PBL Brno
Leník Pavel31:15Machek David
Ne18.2.202415:0016.Pohodáři - šipky nás baví Brno9:10Siga Brno
Sedlmajerová Alena21:24Suchý Roman
Ne18.2.202415:0016.WC Šipkouni Brno8:10O tečku Brno
Bařina Milan21:24Dvořák Jaroslav
Ne18.2.202415:0016.ZTP Kupé Brno14:4DC Double Tops Omega Brno
Lang Marek31:12Martišek Tomáš
Ne18.2.202415:0016.ŠK Popovice10:8DC Bejvávalo U Kolečka Brno
Brůžek Jan23:23Pisarovičová Lucie
Ne18.2.202415:0016.m13 darts club Brno10:9Prckové z Pivního baru Brno
Kopuletý Michal22:26Kalivoda Jiří
Ne18.2.202415:0016.DC FoFo Otnice11:7Ferrari bar Kyjov B
Jochman Jiří28:18Příkaský Robert
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.2.2024 22:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.2.2024 22:53:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement