Ligová skupina
UŠO > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
D III.liga A Hradec Králové
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Fešáci Habřina151120200186:88407:23139
2.Paletáři Hradec Králové151120020164:108366:28337
3.SPŠ Stračov151110120176:96400:25536
4.Hrádek Boys161010140155:135378:32933
5.Omnirecord Hradec Králové15910140168:104377:26630
6.Rebelové Myštěves C15910140168:104376:26930
7.Pětkaři z Libišan15910050168:103379:26729
8.Vlčáci Hradec Králové15510270138:135334:33519
9.Rebelové Dolní Přím15410280125:148312:35516
10.Fešáci Habřina B155000100118:152291:35615
11.Vestečtí Bodači Zaloňov164002100115:175295:39814
12.Votroci Hradec Králové15300012082:188236:4199
13.Vagon Borohrádek B15210012088:183246:4078
14.The Sharks Hradec Králové15100014069:201206:4333
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Janeček MarcelFešáci Habřina88,888,6460443983,0010083
2.Antoš JakubSPŠ Stračov83,988,3760433880,2010181
3.Hrazdíra BronislavPaletáři Hradec Králové78,088,8960363277,918667
4.Kůžel JanOmnirecord Hradec Králové77,884,4860584976,52132101
5.Jelínek JaromírRebelové Myštěves C73,081,2560322672,377655
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Po5.2.202417:3014.Votroci Hradec Králové3:15Omnirecord Hradec Králové
Bouček Pavel13:31Kůžel Jan
Po5.2.202418:0014.Vagon Borohrádek B5:13Pětkaři z Libišan
Müller Vojtěch14:28Juláková Elena
Po5.2.202418:0014.Vlčáci Hradec Králové13:5Hrádek Boys
Siruček Miroslav30:17Svoboda Tomáš
Po5.2.202418:0014.Fešáci Habřina B7:11SPŠ Stračov
Jakl Filip21:24Bulíček Michal
St7.2.202418:0014.Fešáci Habřina13:5Rebelové Dolní Přím
Kašpárek Pavel27:13Mlateček Roman
Ne11.2.202417:3015.Hrádek Boys10:8Votroci Hradec Králové
Svoboda Tomáš24:17Bouček Pavel
Po12.2.202418:0015.Vlčáci Hradec Králové7:11Rebelové Myštěves C
Siruček Miroslav20:26Hloušek Petr
Po12.2.202418:0015.Omnirecord Hradec Králové13:5Vagon Borohrádek B
Kůžel Jan30:13Müller Vojtěch
Út13.2.202418:0015.Pětkaři z Libišan5:13Fešáci Habřina
Juláková Elena16:31Škoda Marcel
Út13.2.202418:0015.The Sharks Hradec Králové11:7Vestečtí Bodači Zaloňov
Kalacska Štefan27:18Kupka Tomáš
Út13.2.202418:0015.SPŠ Stračov8:10Paletáři Hradec Králové
Bulíček Michal20:23Hrazdíra Bronislav
St14.2.202418:0015.Rebelové Dolní Přím7:11Fešáci Habřina B
Mlateček Roman20:25Jakl Filip
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.2.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.2.2024 06:38:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement