Ligová skupina
UŠO > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Středozápadní konference
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. 40+ Trutnov 9 6 1 0 0 2 0 91 : 64 216 : 171 20
2. Olympia Tábor 7 6 0 0 0 1 0 75 : 35 173 : 97 18
3. Sgt. Pepik's Band Praha 7 6 0 0 0 1 0 73 : 39 166 : 106 18
4. Ložisková mafie Pšov 7 4 0 0 0 3 0 62 : 54 146 : 138 12
5. Scorpions Plzeň 7 2 0 0 1 4 0 57 : 66 146 : 162 7
6. Fofr Team Duchcov 9 1 1 0 1 6 0 53 : 99 143 : 221 6
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Sedlák Vítězslav Mustang Brno 132,4 83,33 28 18 15 81,58 38 31
2. Poklop Karel Sgt. Pepik's Band Praha 110,3 84,00 28 25 21 70,97 62 44
3. Písek David Mustang Brno 109,5 69,23 28 26 18 63,49 63 40
4. Houdek Tomáš Olympia Tábor 101,8 75,00 28 16 12 69,23 39 27
5. Schieferdecker Václav Ložisková mafie Pšov 100,5 77,78 28 18 14 70,73 41 29
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 8.12.2019 11:00 8. Ložisková mafie Pšov 3 : 11 Mustang Brno
Schieferdecker Václav 10 : 22 Chladil Vlastislav
Ne 8.12.2019 11:00 8. Sgt. Pepik's Band Praha 11 : 1 Trosky Litomyšl
Hlavatý Tomáš 23 : 7 Pulkrábek Tomáš
Ne 8.12.2019 11:00 8. 40+ Trutnov 11 : 3 Prima Plus Česká Skalice
Kuric Robert 23 : 12 Ulrich Michal
Ne 8.12.2019 11:00 8. Fofr Team Duchcov 11 : 5 Kaspec Libina
Beňka Martin 24 : 15 Skopalík Zbyněk
Ne 8.12.2019 11:00 8. Olympia Tábor 11 : 3 Maséři Hradec Králové
Křepelka Čestmír 23 : 8 Pašta Petr
Ne 8.12.2019 11:00 8. Scorpions Plzeň 4 : 10 Gerlich Fulnek
Šimandl Kamil 14 : 23 Dedek Dušan
Ne 8.12.2019 13:00 9. Mustang Brno 10 : 8 Scorpions Plzeň
Chladil Vlastislav 24 : 23 Šimandl Kamil
Ne 8.12.2019 13:00 9. Maséři Hradec Králové 4 : 10 40+ Trutnov
Pašta Petr 14 : 22 Kuric Robert
Ne 8.12.2019 13:00 9. Kaspec Libina 8 : 10 Ložisková mafie Pšov
Skopalík Zbyněk 23 : 26 Schieferdecker Václav
Ne 8.12.2019 13:00 9. Gerlich Fulnek 10 : 2 Fofr Team Duchcov
Dedek Dušan 20 : 10 Beňka Martin
Ne 8.12.2019 13:00 9. Trosky Litomyšl 1 : 11 Olympia Tábor
Pulkrábek Tomáš 8 : 23 Křepelka Čestmír
Ne 8.12.2019 13:00 9. Prima Plus Česká Skalice 1 : 11 Sgt. Pepik's Band Praha
Ulrich Michal 5 : 23 Hlavatý Tomáš
Ne 8.12.2019 15:00 10. Scorpions Plzeň 10 : 8 Kaspec Libina
Šimandl Kamil 23 : 21 Skopalík Zbyněk
Ne 8.12.2019 15:00 10. Fofr Team Duchcov 4 : 10 Mustang Brno
Beňka Martin 12 : 23 Chladil Vlastislav
Ne 8.12.2019 15:00 10. Ložisková mafie Pšov 10 : 2 Gerlich Fulnek
Schieferdecker Václav 21 : 8 Dedek Dušan
Ne 8.12.2019 15:00 10. 40+ Trutnov 10 : 8 Trosky Litomyšl
Kuric Robert 25 : 20 Pulkrábek Tomáš
Ne 8.12.2019 15:00 10. Sgt. Pepik's Band Praha 10 : 6 Maséři Hradec Králové
Hlavatý Tomáš 23 : 15 Pašta Petr
Ne 8.12.2019 15:00 10. Olympia Tábor 10 : 2 Prima Plus Česká Skalice
Křepelka Čestmír 22 : 7 Dvořáček Jan
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.1.2020 10:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 24.1.2020 10:15:11