Ligová skupina
UŠO > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Středozápadní konference
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. 40+ Trutnov 6 3 1 0 0 2 0 60 : 49 146 : 125 11
2. Olympia Tábor 4 3 0 0 0 1 0 43 : 29 105 : 74 9
3. Sgt. Pepik's Band Praha 4 3 0 0 0 1 0 41 : 31 97 : 79 9
4. Ložisková mafie Pšov 4 2 0 0 0 2 0 39 : 33 89 : 85 6
5. Scorpions Plzeň 4 1 0 0 1 2 0 35 : 38 86 : 94 4
6. Fofr Team Duchcov 6 0 1 0 1 4 0 36 : 74 97 : 163 3
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Sedlák Vítězslav Mustang Brno 161,9 100,00 16 8 8 100,00 16 16
2. Písek David Mustang Brno 127,1 81,25 16 16 13 73,68 38 28
3. Schieferdecker Václav Ložisková mafie Pšov 114,1 75,00 16 8 6 70,59 17 12
4. Poklop Karel Sgt. Pepik's Band Praha 113,3 87,50 16 16 14 74,36 39 29
5. Brejcha Jiří Scorpions Plzeň 102,3 68,75 16 16 11 60,00 40 24
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 3.11.2019 12:00 6. 40+ Trutnov 14 : 4 Ložisková mafie Pšov
Kuric Robert 30 : 12 Záruba Daniel
Ne 3.11.2019 12:00 6. Olympia Tábor 15 : 3 Fofr Team Duchcov
Chomout Jaroslav 31 : 9 Linhart David
Ne 3.11.2019 14:30 7. Fofr Team Duchcov 5 : 13 40+ Trutnov
Kropáček Jindřich 14 : 30 Kuric Robert
Ne 3.11.2019 14:30 7. Ložisková mafie Pšov 8 : 10 Olympia Tábor
Fiala Petr 19 : 26 Chomout Jaroslav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Nejbližší utkání
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hrací místo
Ne 8.12.2019 11:00 8. Scorpions Plzeň Gerlich Fulnek Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 11:00 8. Fofr Team Duchcov Kaspec Libina Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 11:00 8. Ložisková mafie Pšov Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 11:00 8. Olympia Tábor Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 11:00 8. 40+ Trutnov Prima Plus Česká Skalice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 11:00 8. Sgt. Pepik's Band Praha Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 13:00 9. Gerlich Fulnek Fofr Team Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 13:00 9. Kaspec Libina Ložisková mafie Pšov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 13:00 9. Mustang Brno Scorpions Plzeň Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 13:00 9. Maséři Hradec Králové 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 13:00 9. Prima Plus Česká Skalice Sgt. Pepik's Band Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 13:00 9. Trosky Litomyšl Olympia Tábor Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 15:00 10. Scorpions Plzeň Kaspec Libina Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 15:00 10. Fofr Team Duchcov Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 15:00 10. Ložisková mafie Pšov Gerlich Fulnek Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 15:00 10. Olympia Tábor Prima Plus Česká Skalice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 15:00 10. 40+ Trutnov Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
Ne 8.12.2019 15:00 10. Sgt. Pepik's Band Praha Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.11.2019 22:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.11.2019 22:37:53