Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Střelci Český Krumlov | 20 | 16 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 226 | : | 134 | 518 | : | 365 | 48 |
2. | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | 20 | 12 | 0 | 5 | 0 | 3 | 0 | 224 | : | 136 | 518 | : | 360 | 41 |
3. | Růžek team Jindřichův Hradec | 20 | 12 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 222 | : | 138 | 512 | : | 366 | 40 |
4. | Matouš Team Slavče | 20 | 12 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 192 | : | 168 | 460 | : | 423 | 38 |
5. | Vlčáci České Budějovice | 20 | 11 | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 | 185 | : | 175 | 440 | : | 433 | 34 |
6. | Crazy České Budějovice | 20 | 10 | 0 | 3 | 0 | 7 | 0 | 199 | : | 161 | 482 | : | 397 | 33 |
7. | DC 90210 Prachatice | 20 | 9 | 0 | 1 | 0 | 10 | 0 | 189 | : | 171 | 452 | : | 419 | 28 |
8. | Švejci České Budějovice | 20 | 8 | 0 | 3 | 0 | 9 | 0 | 175 | : | 185 | 439 | : | 450 | 27 |
9. | ŠK Těmice | 20 | 4 | 0 | 2 | 0 | 14 | 0 | 132 | : | 228 | 347 | : | 525 | 14 |
10. | Kloučci od Pelešky Holubov | 20 | 2 | 0 | 2 | 0 | 16 | 0 | 108 | : | 252 | 296 | : | 550 | 8 |
11. | TVT Písek | 20 | 2 | 0 | 1 | 0 | 17 | 0 | 128 | : | 232 | 351 | : | 527 | 7 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Horák Jan | Růžek team Jindřichův Hradec | 101,2 | 86,11 | 80 | 72 | 62 | 78,31 | 166 | 130 |
2. | Moser Michal | Střelci Český Krumlov | 99,2 | 85,11 | 80 | 47 | 40 | 73,68 | 114 | 84 |
3. | Cibula Vojtěch | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | 98,8 | 84,00 | 80 | 75 | 63 | 73,63 | 182 | 134 |
4. | Bali Ondřej | Růžek team Jindřichův Hradec | 86,4 | 77,46 | 80 | 71 | 55 | 67,60 | 179 | 121 |
5. | Duda Martin | Vlčáci České Budějovice | 84,2 | 72,50 | 80 | 80 | 58 | 65,15 | 198 | 129 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ne | 23.4.2023 | 16:00 | 18. | ŠK Těmice | 1 | : | 17 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | ||
Jonák Jan | 7 | : | 35 | Cibula Vojtěch | ||||||
So | 29.4.2023 | 16:00 | 22. | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | 15 | : | 3 | Kloučci od Pelešky Holubov | ||
Šusta Jan | 30 | : | 8 | Bína Jaroslav | ||||||
So | 29.4.2023 | 16:00 | 22. | Matouš Team Slavče | 11 | : | 7 | Růžek team Jindřichův Hradec | ||
Šobr Jiří | 26 | : | 20 | Pavlů David | ||||||
Ne | 30.4.2023 | 16:00 | 22. | Vlčáci České Budějovice | 11 | : | 7 | Švejci České Budějovice | ||
Staněk Miroslav | 24 | : | 19 | Granov Michal | ||||||
Ne | 30.4.2023 | 16:00 | 22. | Střelci Český Krumlov | 12 | : | 6 | Crazy České Budějovice | ||
Weis Viktor | 29 | : | 19 | Moural Petr | ||||||
Ne | 30.4.2023 | 16:00 | 22. | ŠK Těmice | 5 | : | 13 | TVT Písek | ||
Jonák Jan | 15 | : | 29 | Hřebejk Miroslav |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |