Kvalifikační turnaj
UŠO > Kvalifikační turnaj
Nominace do kvalifikačního turnaje 2018 ...

24.4.2018 00:01 (aktualizováno 14.1.2019 23:38) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 6629×

... je již kompletní

Kvalifikační turnaj rozhodne až o 8 reprezentantech (4 + 4) pro týmové ME, resp. MS 2018 v ITÁLII, které se uskuteční 9. 6. - 15. 6. 2018. O pátých donominovaných a náhradnících rozhodne SDK UŠO.

Systém kvalifikačního turnaje:

Muži i ženy jsou nasazeni do základních skupin podle plovoucího žebříčku pro nasazování do turnajů v den uzávěrky nominací, ve skupinách hraje každý s každým tři legy 501 DO (nebo-li tři zápasy na jeden vítězný leg), přičemž do tabulky se započítávají pouze legy. Počet skupin a počet postupujících ze skupin do skupiny finálové stanoví rozhodčí na místě před zahájením kvalifikace s ohledem na počet zaprezentovaných hráčů a hráček. Ve finálové skupině se vzájemné zápasy ze základních skupin započítávají. Opět se hraje každý s každým, mimo odehrané vzájemné zápasy ze základních skupin. Pokud někdo v průběhu kvalifikace odstoupí, jeho zápasy se obvykle anulují. O případné kontumaci místo anulace může rozhodnout hlavní rozhodčí, jestliže jde o odstoupení v posledních dvou kolech základních skupin nebo finálové skupiny. V případě nižší účasti může hlavní rozhodčí rozhodnout o přímém postupu všech hráčů přímo do finálové skupiny.

POSTUPOVÝ KLÍČ
O pořadí v tabulce rozhoduje:

1. Větší počet vyhraných legů. 
V případě rovnosti pak :
2. Vzájemný zápas - v případě rovnosti vyhraných legů u 3 a více hráčů se sestavuje tabulka ze zápasů těch hráčů, kteří mají shodný počet vyhraných legů, a pak rozhoduje: Větší počet vyhraných legů ze vzájemných zápasů (v případě dílčí shody opět vzájemný zápas, resp. zápasy)
3. Aktuální pořadí ČP jednotlivců ke dni uzávěrky kvalifikace
4. Opakovaný vzájemný zápas na tři vítězné legy

VV SDK může udělit divokou kartu (DK) pro účast v kvalifikačním turnaji. V tomto případě se počet hráčů v širší nominaci o DK navýší.

V kvalifikaci se startovné za hráče neplatí, kredity se nevhazují.

Nominace do kvalifikačního turnaje 2018 - muži
III. RGP 2017  Přímá nominace Náhradníci z ČP 2017

1.

 Dv. mix Sedlák Vítězslav 
 Dv. muži Drtil Pavel 
 Dv. muži Barbořák Daniel 
 RGP muži Písek David 
 TOP 24 Sedlák Vítězslav Bali Michal (4.)
MČR 2017  

 1.

 Dv. mix Sedlák Vítězslav Hoffmann Martin (5.)
 Dv. muži Drtil Pavel Maňák Filip (7.)
 Dv. muži Sedláček Karel 
 Cricket Sedláček Karel Humpula František (8.)
 Muži 501 DO . Ondo Michal 
Český pohár 2017  

1.

 Dv. mix Fridrich Vladan 
 Dv. muži Pecina Petr 
 Dv. muži Chladil Vlastislav 
1. Muži Lacina Zdeněk 
2. Muži Sedlák Vítězslav Moravec Jiří roč. 83 (9.) 
3. Muži Davídek Antonín 
I. RGP 2018  Náhradníci z ČP 2018

1.

 Dv. mix Sedlák Vítězslav Chomout Jaroslav (5.)
 Dv. muži Moravec Jiří Hradecký David (11.)
 Dv. muži Hoffmann Martin  Matějíčný Radek (12)
 RGP muži Popelka Martin 
 TOP 24 Sedlák Vítězslav Doležal Michal (14.)
II. RGP 2018  
  Dv. mix Dlab Josef 
  Dv. muži Lacina Zdeněk Brejcha Jiří (15.)
  Dv. muži Davídek Antonín Mašek Alexander (17.)
  RGP muži Sedláček Karel Hamrozi Tomáš (18.)
  TOP 24 Benecký Roman 
Český pohár 201824:00 - 23. 4. 2018 
1. Muži Selák Vítězslav Šildberger Michal (19.)
2. Muži Hoffmann Martin Hruša Jaromír (20.)

 

Nominace do kvalifikačního turnaje 2018 - ženy
III. RGP 2017 Přímá nominace Náhradnice z ČP 2017

1.

 Dv. mix Kuběnová Marcela 
 Dv. ženy Rajmanová Marcela 
 Dv. ženy Gregůrková Alena  
 RGP ženy Šebková Petra 
 TOP 12 Rajmanová Marcela Císařová Jitka (5.)
MČR 2017  

 1.

 Dv. mix Kuběnová Marcela Vojtková Blanka (6.)
 Dv. ženy Rajmanová Marcela Dvořáková Šárka (7.)
 Dv. ženy Gregůrková Alena Javorková Petra (8.)
 Cricket Gregůrková Alena Bartošová Monika (9.)
 Ženy 501 DO . Pelíšková Tereza 
Český pohár 2017  

1.

 Dv. mix Benešová Marika 
 Dv. ženy Rajmanová Marcela Sedláčková Jana roč. 87 (10.)
 Dv. ženy Gregůrková Alena  Liptáková Lenka (12.) 
1. Ženy Gregůrková Alena  Rödlová Žaneta (13.)
2. Ženy Pelíšková Tereza Knapová Lada (14) 
3. Ženy Rajmanová Marcela  Štroblová Veronika (15.) 
I. RGP 2018  Náhradníci z ČP 2018

1.

 Dv. mix Kuběnová Marcela Minaříková KLára (8.)
 Dv. ženy Knapová Lada Horská Lenka (12.)
 Dv. ženy Dvořáková Šárka Jakoubková Ivana (15.)
 RGP ženy Knapová Lada Nová Tereza (18.)
 TOP 12 Gregůrková Alena Slouková Ivana (19.)
II. RGP 2018  
  Dv. mix Gregůrková Alena Slazáková Iva (20)
  Dv. ženy Gregůrková Alena Cihelková MArtina (21.)
  Dv. ženy Rajmanová Marcela Mašková Magdaléna (22.)
  RGP ženy Hergetová Monika 
  TOP 12 Knapová Lada Macurová Veronika (23.)
Český pohár 201824:00 - 23. 4. 2018 
1. Ženy Pelíšková Tereza Kovářová Lenka (24.)
2. Ženy Liptáková Lenka Troníčková Eva (25.)

 

 

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.10.2021 22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.10.2021 22:31:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement