Kvalifikační turnaj
UŠO > Kvalifikační turnaj
Nominace do kvalifikačního turnaje 2016

23.4.2016 20:42 (aktualizováno 25.4.2016 10:18) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 6594×

Je kompletní.

Kvalifikační turnaj rozhodne až o 8 reprezentantech (4 + 4) pro týmové ME, resp. MS 2016 v CHORVATSKU, které se uskuteční 4. 6. - 10. 6. 2016. O pátých donominovaných a náhradnících rozhodne SDK UŠO.

Systém kvalifikačního turnaje:

Muži i ženy jsou nasazeni do základních skupin podle aktuálního pořadí ČP v den uzávěrky nominací, ve skupinách hraje každý s každým tři legy 501 DO (nebo-li tři zápasy na jeden vítězný leg), přičemž do tabulky se započítávají pouze legy. Počet skupin a počet postupujících ze skupin do skupiny finálové stanoví rozhodčí na místě před zahájením kvalifikace s ohledem na počet zaprezentovaných hráčů a hráček. Ve finálové skupině se vzájemné zápasy ze základních skupin započítávají. Opět se hraje každý s každým, mimo odehrané vzájemné zápasy ze základních skupin. Pokud někdo v průběhu kvalifikace odstoupí, jeho zápasy se obvykle anulují. O případné kontumaci místo anulace může rozhodnout hlavní rozhodčí, jestliže jde o odstoupení v posledních dvou kolech základních skupin nebo finálové skupiny. V případě nižší účasti může hlavní rozhodčí rozhodnout o přímém postupu všech hráčů přímo do finálové skupiny.

POSTUPOVÝ KLÍČ
O pořadí v tabulce rozhoduje:

1. Větší počet vyhraných legů. 
V případě rovnosti pak :
2. Vzájemný zápas - v případě rovnosti vyhraných legů u 3 a více hráčů se sestavuje tabulka ze zápasů těch hráčů, kteří mají shodný počet vyhraných legů, a pak rozhoduje: Větší počet vyhraných legů ze vzájemných zápasů (v případě dílčí shody opět vzájemný zápas, resp. zápasy)
3. Aktuální pořadí ČP jednotlivců ke dni uzávěrky kvalifikace
4. Opakovaný vzájemný zápas na tři vítězné legy

VV SDK může udělit divokou kartu (DK) pro účast v kvalifikačním turnaji. V tomto případě se počet hráčů v širší nominaci o DK navýší.

V kvalifikaci se startovné za hráče neplatí, kredity se nevhazují.

Nominace do kvalifikačního turnaje 2016 - muži
III. RGP 2015   Přímá nominace Náhradníci z ČP 2015

1.

 Dv. mix Dlab Josef 
 Dv. muži Hradecký David 
 Dv. muži Linhart David 
 RGP muži Lacina Zdeněk 
 TOP 24 Bali Michal 
MČR 2015  

 1.

 Dv. mix Horák Jan 
 Dv. muži Humpula František 
 Dv. muži Vinárek René 
 Cricket Ondo Michal 
 Muži 501 DO . Drtil Pavel 
Český pohár 2015  

1.

 Dv. mix Dlab Josef Popelka Martin (4.)
 Dv. muži Drtil Pavel Holub Juraj (5.)
 Dv. muži Sedláček Karel 
1. Muži Drtil Pavel Barbořák Daniel (6.)
2. Muži Bali Michal Klika Josef (7.)
3. Muži Záruba Daniel Brejcha Jiří (8.)
I. RGP 2016    Náhradníci z ČP 2016

1.

 Dv. mix Horák Jan Křivka Petr (3.)
 Dv. muži Drtil Pavel  Réda Martin (5.)
 Dv. muži Sedláček Karel  Moravec Jiří (6.)
 RGP muži Hradecký David Davídek Antonín (9.)
 TOP 24 Ondo Michal  Maňák Filip (12.)
II. RGP 2016   
  Dv. mix Horák Jan Mašek Alexander (14.)
  Dv. muži Sedláček Karel Zápotocký Jiří (16.)
  Dv. muži Drtil Pavel Hoffmann Martin (18.)
  RGP muži Šmejda Michal 
  TOP 24 Ondo Michal  Schieferdecker Václav (19.)
Český pohár 201610:00 - 25. 4. 2016 
1. Muži Lacina Zdeněk Novotný Filip (20.)
2. Muži Bali Michal Hamrozi Tomáš (21.)

 

Nominace do kvalifikačního turnaje 2016 - ženy
III. RGP 2015   Přímá nominace Náhradníci z ČP 2015

1.

 Dv. mix Bělobrádková Hana 
 Dv. ženy Jakoubková Ivana 
 Dv. ženy Bartošová Monika 
 RGP ženy Rajmanová Marcela 
 TOP 12 Komorová Dagmar 
MČR 2015  

 1.

 Dv. mix Bartošová Monika Dvořáková Šárka (5.)
 Dv. ženy Abadžievová Markéta 
 Dv. ženy Vojtková Blanka 
 Cricket Kotláriková Lada 
 Ženy 501 DO . Čapková Martina 
Český pohár 2015  

1.

 Dv. mix Bělobrádková Hana Císařová Jitka (6.)
 Dv. ženy Abadžievová Markéta Nová Tereza (7.)
 Dv. ženy Vojtková Blanka Slouková Ivana (9.)
1. Ženy Bartošová Monika Prokýšková Eva (11.)
2. Ženy Komorová Dagmar Baťhová Helena(15.)
3. Ženy Rajmanová Marcela Šebková Petra (16.)
I. RGP 2016    Náhradníci z ČP 2016

1.

 Dv. mix Bartošová Monika Liptáková Lenka (9.)
 Dv. ženy Abadžievová Markéta Sedláčková Jana (12.)
 Dv. ženy Vojtková Blanka Rödlová Žaneta (13.) 
 RGP ženy Gregůrková Alena  
 TOP 12 Abadžievová Markéta Pilnáčková Kateřina (14.) 
II. RGP 2016   
  Dv. mix Bartošová Monika Kovářová Jana (19.) 
  Dv. ženy Rajmanová Marcela Mairichová Barbora (21.) 
  Dv. ženy Gregůrková Alena Peterková Petra (22.) 
  RGP ženy Kotláriková Lada Goldmannová Anna (23.) 
  TOP 12 Nagyová Katarína Hospodářská Barbora (24.) 
Český pohár 201610:00 - 25. 4. 2016 
1. Ženy Abadžievová Markéta Stratilová Alena (25.) 
2. Ženy Vojtková Blanka Štroblová Veronika (29.)

 

 

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.10.2021 21:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.10.2021 21:35:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement