extrA liga Jmk | 17. kolo | St 24.1.2018 18:00 | Bohunický cajk
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Borci Brno | 4 | : | 14 | Old Boys Brno | |||||||||
Stix Jiří | 16 | : | 29 | Cepek Petr | |||||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Linduška Michal | 7 | 2 | ||||||
D2 | Stix Jiří | 9 | 2 | 1 | |||||
D3 | Gric Dan | 5 | 1 | 1 | |||||
D4 | Mrázek Tomáš | 7 | 2 | 1 | |||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
D5 | Vaněk Vojtěch | ||||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Běhavý Aleš | ||||||||
H2 | Cepek Petr | ||||||||
H3 | Cepek Pavel | ||||||||
H4 | Pekárek Jan |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Linduška Michal | H3: Cepek Pavel | 0:2 | 0:1 |
2 | Single | D2: Stix Jiří | H4: Pekárek Jan | 2:1 | 1:1 |
3 | Single | D3: Gric Dan | H1: Běhavý Aleš | 0:2 | 1:2 |
4 | Single | D4: Mrázek Tomáš | H2: Cepek Petr | 1:2 | 1:3 |
5 | Single | D1: Linduška Michal | H4: Pekárek Jan | 1:2 | 1:4 |
6 | Single | D2: Stix Jiří | H3: Cepek Pavel | 1:2 | 1:5 |
7 | Single | D3: Gric Dan | H2: Cepek Petr | 1:2 | 1:6 |
8 | Single | D4: Mrázek Tomáš | H1: Běhavý Aleš | 0:2 | 1:7 |
9 | Double | D1: Linduška Michal D4: Mrázek Tomáš | H1: Běhavý Aleš H2: Cepek Petr | 1:2 | 1:8 |
D2: Stix Jiří D3: Gric Dan | H3: Cepek Pavel H4: Pekárek Jan | ||||
10 | Cricket | D2: Stix Jiří D4: Mrázek Tomáš | H1: Běhavý Aleš H3: Cepek Pavel | 0:2 | 1:9 |
D1: Linduška Michal D3: Gric Dan | H2: Cepek Petr H4: Pekárek Jan | ||||
11 | Single | D1: Linduška Michal | H2: Cepek Petr | 1:2 | 1:10 |
12 | Single | D2: Stix Jiří | H1: Běhavý Aleš | 1:2 | 1:11 |
13 | Single | D3: Gric Dan | H4: Pekárek Jan | 2:0 | 2:11 |
14 | Single | D4: Mrázek Tomáš | H3: Cepek Pavel | 1:2 | 2:12 |
15 | Single | D1: Linduška Michal | H1: Běhavý Aleš | 0:2 | 2:13 |
16 | Single | D2: Stix Jiří | H2: Cepek Petr | 2:0 | 3:13 |
17 | Single | D3: Gric Dan | H3: Cepek Pavel | 0:2 | 3:14 |
18 | Single | D4: Mrázek Tomáš | H4: Pekárek Jan | 2:0 | 4:14 |