Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

Severozápadní konference | 16. kolo | Ne 4.3.2018 14:30 | Pohostinství Pšov

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Fofr Team Duchcov 10 : 8 Ložisková mafie Pšov
Beňka Martin 24 : 21 Bali Michal
Zadal: Beňka Martin 4.3.2018 22:16
Změnil: Vodrážka Stanislav 6.3.2018 15:20
Autorizoval: Automat 10.3.2018 02:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Lacina Zdeněk 18 5 2 1
D2 Linhart David 12 4 3 2
D3 Beňka Martin 12 6 1
D4 Kropáček Jindřich 4 5 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Valenta Petr D4 1 1
D6 Peč Tomáš

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Ondo Michal 14 2 1
H2 Frankel Benjamin 12 7 2
H3 Schieferdecker Václav 20 3 2 1 2
H4 Záruba Daniel 11 4 1 3
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H5 Bali Michal
H6 Bali Ondřej
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Lacina Zdeněk H3: Schieferdecker Václav 1:2 0:1
2 Single D2: Linhart David H4: Záruba Daniel 2:0 1:1
3 Single D3: Beňka Martin H1: Ondo Michal 0:2 1:2
4 Single D4: Kropáček Jindřich H2: Frankel Benjamin 2:1 2:2
5 Single D1: Lacina Zdeněk H4: Záruba Daniel 2:0 3:2
6 Single D2: Linhart David H3: Schieferdecker Václav 1:2 3:3
7 Single D3: Beňka Martin H2: Frankel Benjamin 2:0 4:3
8 Single D5: Valenta Petr H1: Ondo Michal 0:2 4:4
9 Double D1: Lacina Zdeněk
D3: Beňka Martin
H1: Ondo Michal
H3: Schieferdecker Václav
0:2 4:5
D2: Linhart David
D5: Valenta Petr
H2: Frankel Benjamin
H4: Záruba Daniel
10 Cricket D1: Lacina Zdeněk
D2: Linhart David
H1: Ondo Michal
H2: Frankel Benjamin
2:1 5:5
D3: Beňka Martin
D4: Kropáček Jindřich
H3: Schieferdecker Václav
H4: Záruba Daniel
11 Single D1: Lacina Zdeněk H2: Frankel Benjamin 2:0 6:5
12 Single D2: Linhart David H1: Ondo Michal 2:0 7:5
13 Single D3: Beňka Martin H4: Záruba Daniel 2:1 8:5
14 Single D4: Kropáček Jindřich H3: Schieferdecker Václav 2:1 9:5
15 Single D1: Lacina Zdeněk H1: Ondo Michal 1:2 9:6
16 Single D2: Linhart David H2: Frankel Benjamin 1:2 9:7
17 Single D3: Beňka Martin H3: Schieferdecker Václav 2:1 10:7
18 Single D4: Kropáček Jindřich H4: Záruba Daniel 0:2 10:8

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2018 00:32

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 12.12.2018 00:32:21