Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

Severozápadní konference | 6. kolo | Ne 14.1.2024 16:00 | U Hanky pohostinství

Domácí / kapitánSkóreHosté / kapitán
DEXTEROUS Krásný Les9:10Ložisková mafie Pšov
Malý Petr22:22Schieferdecker Václav
Zadal:Malý Petr14.1.2024 22:58
Změnil:Schieferdecker Václav14.1.2024 23:36
Autorizoval:Automat20.1.2024 02:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Soupisky družstev
PoziceDomácí95+133+170+6.kolo5.kolo4.kolo3.kolo
D1Popelka Martin2132
D2Babuka Lukáš1332
D3Hybner Jan183211
D4Daňko Jakub941
PoziceNáhradníciStřídání95+133+170+6.kolo5.kolo4.kolo3.kolo
D5Malý Petr

PoziceHosté95+133+170+6.kolo5.kolo4.kolo3.kolo
H1Fiala Petr7711
H2Záruba Daniel1051
H3Záruba David15211
H4Schieferdecker Václav194121
PoziceNáhradníciStřídání95+133+170+6.kolo5.kolo4.kolo3.kolo
H5Bothe Evžen
Rozpis zápasů
PořadíZápasDomácíHostéLegySkóre
1SingleD1: Popelka MartinH3: Záruba David1:20:1
2SingleD2: Babuka LukášH4: Schieferdecker Václav1:20:2
3SingleD3: Hybner JanH1: Fiala Petr2:01:2
4SingleD4: Daňko JakubH2: Záruba Daniel0:21:3
5SingleD1: Popelka MartinH4: Schieferdecker Václav2:02:3
6SingleD2: Babuka LukášH3: Záruba David1:22:4
7SingleD3: Hybner JanH2: Záruba Daniel2:13:4
8SingleD4: Daňko JakubH1: Fiala Petr2:14:4
9DoubleD1: Popelka Martin
D3: Hybner Jan
H1: Fiala Petr
H2: Záruba Daniel
2:05:4
D2: Babuka Lukáš
D5: Malý Petr
H3: Záruba David
H4: Schieferdecker Václav
10CricketD1: Popelka Martin
D2: Babuka Lukáš
H2: Záruba Daniel
H4: Schieferdecker Václav
2:06:4
D3: Hybner Jan
D4: Daňko Jakub
H1: Fiala Petr
H3: Záruba David
11SingleD1: Popelka MartinH2: Záruba Daniel1:26:5
12SingleD2: Babuka LukášH1: Fiala Petr0:26:6
13SingleD3: Hybner JanH4: Schieferdecker Václav2:17:6
14SingleD4: Daňko JakubH3: Záruba David0:27:7
15SingleD1: Popelka MartinH1: Fiala Petr0:27:8
16SingleD2: Babuka LukášH2: Záruba Daniel2:08:8
17SingleD3: Hybner JanH3: Záruba David2:09:8
18SingleD4: Daňko JakubH4: Schieferdecker Václav0:29:9
19TeamD3: Hybner Jan
D1: Popelka Martin
H3: Záruba David
H4: Schieferdecker Václav
0:19:10
D2: Babuka Lukáš
D4: Daňko Jakub
H1: Fiala Petr
H2: Záruba Daniel

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 15:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 15:59:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement