Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

Severozápadní konference | 1. kolo | Ne 10.9.2023 13:45 | U Hanky pohostinství

Domácí / kapitánSkóreHosté / kapitán
Ložisková mafie Pšov9:1040+ Trutnov (V. Třebešov)
Schieferdecker Václav20:24Sucharda Petr
Zadal:Schieferdecker Václav10.9.2023 19:35
Změnil:Vašulín Miloš11.9.2023 09:59
Autorizoval:Automat16.9.2023 02:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Soupisky družstev
PoziceDomácí95+133+170+6.kolo5.kolo4.kolo3.kolo
D1Linhart David10713
D2Schieferdecker Václav1662131
D3Frankel Benjamin63
D4Fiala Petr5421
PoziceNáhradníciStřídání95+133+170+6.kolo5.kolo4.kolo3.kolo
D5Bothe EvženD442

PoziceHosté95+133+170+6.kolo5.kolo4.kolo3.kolo
H1Sucharda Petr172
H2Kuric Robert1342
H3Vašulín Miloš144
H4Pašta Petr17611
Rozpis zápasů
PořadíZápasDomácíHostéLegySkóre
1SingleD1: Linhart DavidH3: Vašulín Miloš2:01:0
2SingleD2: Schieferdecker VáclavH4: Pašta Petr2:12:0
3SingleD3: Frankel BenjaminH1: Sucharda Petr2:13:0
4SingleD4: Fiala PetrH2: Kuric Robert2:14:0
5SingleD1: Linhart DavidH4: Pašta Petr0:24:1
6SingleD2: Schieferdecker VáclavH3: Vašulín Miloš2:05:1
7SingleD3: Frankel BenjaminH2: Kuric Robert0:25:2
8SingleD4: Fiala PetrH1: Sucharda Petr0:25:3
9DoubleD1: Linhart David
D3: Frankel Benjamin
H1: Sucharda Petr
H3: Vašulín Miloš
0:25:4
D2: Schieferdecker Václav
D5: Bothe Evžen
H2: Kuric Robert
H4: Pašta Petr
10CricketD1: Linhart David
D2: Schieferdecker Václav
H3: Vašulín Miloš
H4: Pašta Petr
2:16:4
D3: Frankel Benjamin
D5: Bothe Evžen
H1: Sucharda Petr
H2: Kuric Robert
11SingleD1: Linhart DavidH2: Kuric Robert2:17:4
12SingleD2: Schieferdecker VáclavH1: Sucharda Petr2:08:4
13SingleD3: Frankel BenjaminH4: Pašta Petr0:28:5
14SingleD5: Bothe EvženH3: Vašulín Miloš0:28:6
15SingleD1: Linhart DavidH1: Sucharda Petr1:28:7
16SingleD2: Schieferdecker VáclavH2: Kuric Robert2:09:7
17SingleD3: Frankel BenjaminH3: Vašulín Miloš1:29:8
18SingleD5: Bothe EvženH4: Pašta Petr0:29:9
19TeamD1: Linhart David
D3: Frankel Benjamin
H3: Vašulín Miloš
H4: Pašta Petr
0:19:10
D2: Schieferdecker Václav
D5: Bothe Evžen
H1: Sucharda Petr
H2: Kuric Robert

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.5.2024 06:31:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement