Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

1. liga B (čtvrtek) | 8. kolo | Čt 9.11.2023 18:00 | Bat Beerhouse

Domácí / kapitánSkóreHosté / kapitán
Rozruch Beerhouse Brno9:10Hezky Pěkně
Horčička Jan24:27Augusta David
Zadal:Horčička Jan9.11.2023 23:20
Změnil:Augusta David10.11.2023 06:35
Autorizoval:Automat15.11.2023 02:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Soupisky družstev
PoziceDomácí95+133+170+6.kolo5.kolo4.kolo3.kolo
D1Svoboda Tomáš8
D2Kresa David41
D3Štrajt Jindřich9
D4Horčička Jan411
PoziceNáhradníciStřídání95+133+170+6.kolo5.kolo4.kolo3.kolo
D5Zuzák Pavel

PoziceHosté95+133+170+6.kolo5.kolo4.kolo3.kolo
H1Kříž Jiří512
H2Augusta David91
H3Malík David52
H4Kappel Martin3
PoziceNáhradníciStřídání95+133+170+6.kolo5.kolo4.kolo3.kolo
H5Klašková LenkaH45
Rozpis zápasů
PořadíZápasDomácíHostéLegySkóre
1SingleD1: Svoboda TomášH3: Malík David2:11:0
2SingleD2: Kresa DavidH4: Kappel Martin2:12:0
3SingleD3: Štrajt JindřichH1: Kříž Jiří2:13:0
4SingleD4: Horčička JanH2: Augusta David1:23:1
5SingleD1: Svoboda TomášH4: Kappel Martin2:14:1
6SingleD2: Kresa DavidH3: Malík David1:24:2
7SingleD3: Štrajt JindřichH2: Augusta David2:15:2
8SingleD4: Horčička JanH1: Kříž Jiří0:25:3
9DoubleD3: Štrajt Jindřich
D4: Horčička Jan
H2: Augusta David
H4: Kappel Martin
2:16:3
D1: Svoboda Tomáš
D2: Kresa David
H3: Malík David
H5: Klašková Lenka
10CricketD1: Svoboda Tomáš
D4: Horčička Jan
H3: Malík David
H4: Kappel Martin
1:26:4
D2: Kresa David
D3: Štrajt Jindřich
H2: Augusta David
H5: Klašková Lenka
11SingleD1: Svoboda TomášH2: Augusta David0:26:5
12SingleD2: Kresa DavidH1: Kříž Jiří1:26:6
13SingleD3: Štrajt JindřichH5: Klašková Lenka1:26:7
14SingleD4: Horčička JanH3: Malík David2:07:7
15SingleD1: Svoboda TomášH1: Kříž Jiří2:18:7
16SingleD2: Kresa DavidH2: Augusta David0:28:8
17SingleD3: Štrajt JindřichH3: Malík David1:28:9
18SingleD4: Horčička JanH5: Klašková Lenka2:19:9
19TeamD1: Svoboda Tomáš
D4: Horčička Jan
H2: Augusta David
H4: Kappel Martin
0:19:10
D2: Kresa David
D3: Štrajt Jindřich
H3: Malík David
H5: Klašková Lenka

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.7.2024 18:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.7.2024 18:15:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement