B liga Prostějovsko | 2. kolo | So 16.9.2017 15:00 |
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brablenci Kojetín | 13 | : | 5 | U Anděla Prostějov | ||||||
Studený Jan | 28 | : | 11 | Tomeček Jakub | ||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Večerka René | 2 | 2 | ||||||
D2 | Labounek Roman | 6 | 1 | ||||||
D3 | Lasovský Tomáš | 9 | 1 | ||||||
D4 | Studený Jan | 8 | 1 | ||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
D5 | Mihók Jan | D1 | 2 | ||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Polehla Michal | 11 | 1 | ||||||
H2 | Boháč Petr | 4 | 3 | 1 | 1 | ||||
H3 | Tomeček Jakub | 5 | 1 | 1 |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Večerka René | H3: Tomeček Jakub | 1:2 | 0:1 |
2 | Single | D2: Labounek Roman | H4: | 2:0 KO | 1:1 |
3 | Single | D3: Lasovský Tomáš | H1: Polehla Michal | 2:0 | 2:1 |
4 | Single | D4: Studený Jan | H2: Boháč Petr | 2:0 | 3:1 |
5 | Single | D1: Večerka René | H4: | 2:0 KO | 4:1 |
6 | Single | D2: Labounek Roman | H3: Tomeček Jakub | 2:0 | 5:1 |
7 | Single | D3: Lasovský Tomáš | H2: Boháč Petr | 2:0 | 6:1 |
8 | Single | D4: Studený Jan | H1: Polehla Michal | 2:0 | 7:1 |
9 | Double | D4: Studený Jan D3: Lasovský Tomáš | H2: Boháč Petr H3: Tomeček Jakub | 2:0 | 8:1 |
D0: D0: | H0: H0: | ||||
10 | Cricket | D2: Labounek Roman D4: Studený Jan | H1: Polehla Michal H3: Tomeček Jakub | 1:2 | 8:2 |
D1: Večerka René D3: Lasovský Tomáš | H0: H0: | ||||
11 | Single | D1: Večerka René | H2: Boháč Petr | 0:2 | 8:3 |
12 | Single | D2: Labounek Roman | H1: Polehla Michal | 2:1 | 9:3 |
13 | Single | D3: Lasovský Tomáš | H4: | 2:0 KO | 10:3 |
14 | Single | D4: Studený Jan | H3: Tomeček Jakub | 2:0 | 11:3 |
15 | Single | D5: Mihók Jan | H1: Polehla Michal | 0:2 | 11:4 |
16 | Single | D2: Labounek Roman | H2: Boháč Petr | 0:2 | 11:5 |
17 | Single | D3: Lasovský Tomáš | H3: Tomeček Jakub | 2:0 | 12:5 |
18 | Single | D4: Studený Jan | H4: | 2:0 KO | 13:5 |