Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

2.liga Vysočina | 6. kolo | Ne 20.10.2019 15:00 | Jihlava Klub Zapomnění

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Zapomnění Jihlava 7 : 11 Asfaltéři Jihlava
Žiačiková Petra 19 : 26 Hrubý Patrik
Zadal: Žiačiková Petra 21.10.2019 08:21
Změnil: Hrubý Patrik 21.10.2019 15:56
Autorizoval: Automat 25.10.2019 02:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Žiačiková Petra 3
D2 Žuravlov Boris 6
D3 Kružík Petr
D4 Čechová Kateřina 5
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Sova Roman D3
D6 Benešová Helena

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Polák Aleš 5 1 1
H2 Cakl Jindřich 6 2
H3 Hrubý Patrik 5
H4 Peřina Milan 5 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H5 Vítková Karla
H6 Gnol Drahoslav
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Žiačiková Petra H3: Hrubý Patrik 0:2 0:1
2 Single D2: Žuravlov Boris H4: Peřina Milan 2:0 1:1
3 Single D3: Kružík Petr H1: Polák Aleš 1:2 1:2
4 Single D4: Čechová Kateřina H2: Cakl Jindřich 2:1 2:2
5 Single D1: Žiačiková Petra H4: Peřina Milan 2:0 3:2
6 Single D2: Žuravlov Boris H3: Hrubý Patrik 2:1 4:2
7 Single D3: Kružík Petr H2: Cakl Jindřich 1:2 4:3
8 Single D4: Čechová Kateřina H1: Polák Aleš 1:2 4:4
9 Double D2: Žuravlov Boris
D3: Kružík Petr
H2: Cakl Jindřich
H4: Peřina Milan
0:2 4:5
D5: Sova Roman
D6: Benešová Helena
H1: Polák Aleš
H3: Hrubý Patrik
10 Cricket D2: Žuravlov Boris
D4: Čechová Kateřina
H1: Polák Aleš
H2: Cakl Jindřich
0:2 4:6
D1: Žiačiková Petra
D3: Kružík Petr
H3: Hrubý Patrik
H4: Peřina Milan
11 Single D1: Žiačiková Petra H2: Cakl Jindřich 2:0 5:6
12 Single D2: Žuravlov Boris H1: Polák Aleš 2:1 6:6
13 Single D5: Sova Roman H4: Peřina Milan 0:2 6:7
14 Single D4: Čechová Kateřina H3: Hrubý Patrik 1:2 6:8
15 Single D1: Žiačiková Petra H1: Polák Aleš 2:1 7:8
16 Single D2: Žuravlov Boris H2: Cakl Jindřich 0:2 7:9
17 Single D5: Sova Roman H3: Hrubý Patrik 0:2 7:10
18 Single D4: Čechová Kateřina H4: Peřina Milan 1:2 7:11

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.12.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 9.12.2019 04:10:52