Bull´s Turnaj mistrů 2019 - nominace 1.1.2019 16:48 (aktualizováno 5.1.2019 08:44) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 8117× | Příloh: 5 |
K 4. 1. 2019 - 23:59
Osmý BULL´S Turnaj Mistrů, který se uskuteční v Olomouci v restauraci Sokolovna U Žida (Sudova 21), je, resp. bude již tradičně definitivní tečkou za sezónou jednotlivců. Vyniknout mohou nejen TOP hráči, ale i hráči všech výkonnostních kategorií, jelikož každá kategorie má svůj samostatný finálový trunaj.
V tabulce postupně naleznete aktuální seznamy hráčů a hráček s právem účasti v Bull´s Turnaji mistrů. Hráči, jejichž jména budou psána tučně, potvrdili již svoji účast v BTM 2019. Seznamy hráčů budou průběžně aktualizovány.
.
Kraje jsou řazeny podle aktuální velikosti členské základny.
Sobota 5. 1. 2019 | kategorie A | kategorie D+ | ||
kraj | muži | ženy | muži | ženy |
Střední Čechy & Praha | Moravec Jiří | Nová Tereza | Puharič Petr | Gandi Barbora |
Hoffmann Martin | Cihelková Martina | Klimáček Michal | Havránková Pavla | |
Ústecký kraj | Hájek Zdeněk | Rödlová Žaneta | Pomeje Daniel | Bláhová Monika |
Šmejc Miroslav | Ilenčíková Jana | Kolář Libor | Chroustová Michaela | |
Královehradecký kraj | Šildberger Michal | Mašková Mgdalena | Kadleček František | Šildbergerová Kateřina |
Rezek Petr | Hloušek Jaroslav | Formanová Monika | ||
Moravskoslezský kraj | Stříbný Tomáš | Stuchlíková Nikola | Čeliga Viktor | Křístková Svatava |
Surma Stanislav | Kuboš Petr | Grycová Veronika | ||
Jihomoravský kraj | Král Marek | Pelíšková Tereza | Štolpa Roman | Danišová Leona |
Písek David | Sedláčková Jana | Caha Miroslav | Boudová Marie | |
Jihočeský kraj | Křepelka Čestmír | Jakoubková Ivana | Vajsar Milan | |
Hospodářská Barbora | ||||
Olomoucký kraj | Sedlák Vítězslav | Benešová Marika | Kristen Zdeněk r.78 | Beutelová Lenka |
Sobotková Eva | Cuřínová Kristýna | |||
Pardubický kraj | Matějíčný Radek | Michálek Milan | Bidlová Klára | |
Karlovarský kraj | Grillo Milan | Štroblová Veronika | Hamáček Jiří | Domáčková Karolína |
Slouková Ivana | ||||
Plzeňský kraj | Brejcha Jiří | Jandík Vladimír | Zvingrová Barbora | |
Liberecký kraj | Pietsch Enrico | Doležalová Monika | Novák Jan | Škodová Klára |
Samlerová Michaela | ||||
Zlínský kraj | Jašek Vlastimil | Vráblová Gabriela | Macháček Martin | Trnová Adéla |
Vysočina | Došek Martin | Veleková Dagmar | Kutyna Marek | Jůzlová Zdena |
.
.
.
Neděle 6. 1. 2018 | kategorie B | kategorie C | ||
kraj | muži | ženy | muži | ženy |
Střední Čechy & Praha | Novák Ivan | Filipíková Petra | Handl Radovan | Handlová Klára |
Pitra Jan | Codlová Helena | Spratek Tomáš | Teichnerová Kateřina | |
Ústecký kraj | Rom Jaroslav | Radová Karla | Blahník Roman | Dolejší Dana |
Malár David | Dvořáková Pavla | Tibitanzl Lukáš | Michalíková Andrea | |
Královehradecký kraj | Dolívka Jan | Kánská Alice | Šprinc Ota | Pachtová Adéla |
Černý Pavel | Košťálová Eva | Semerák Jan | Hofmanová Jitka | |
Moravskoslezský kraj | Jílek Dušan | Dorňáková Kateřina | Čech Radim | Křístková Denisa |
Rohoň Róbert | Michenková Eva | Vávrová Jana | ||
Jihomoravský kraj | Gregor Richard | Tomancová Michaela | Přibyl Pavel st. | Tichá Martina |
Pokorný Filip | Nečasová Kristýna | |||
Jihočeský kraj | Kraus Jan | Marinčová Eva | Granov Michal | Jindrová Nela |
Olomoucký kraj | Špunda Michal | Rážová Zuzana | Vavřík Ondřej | Mičková Monika |
Jakel Tomáš | Dorazilová Jitka | Grygar Lukáš | Řeháková Renata | |
Pardubický kraj | Bidlo Karel | Kovářová Lenka | Janisch Erik | Vágnerová Alena |
Karlovarský kraj | Šťastný Jan | Krásová Jana | Jecha Lukáš | Redlová Martina |
Plzeňský kraj | Meiner Daniel | Troníčková Eva | Kopa Pavel | Krieglsteinová Zbyňka |
Liberecký kraj | Jedinák Jan | Schmidtová Jana | Cerman Aleš | |
Zlínský kraj | Filip Radovan | Chvístková Kateřina | Smolík Pavel | Šimková Andrea |
Vysočina | Gotthans Roman | Fruhaufová Marcela | Doležal Michal | |