Bull´s Turnaj mistrů 2018 - nominace 2.1.2018 11:05 (aktualizováno 7.1.2018 09:47) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 9227× | Příloh: 2 |
4. 1. 2018 - 19:00
Sedmý BULL´S Turnaj Mistrů, tentokrát v Praze v klubu Ajeto, je již tradičně definitivní tečkou za sezónou jednotlivců. Vyniknout mohou nejen TOP hráči, ale i hráči všech výkonnostních kategorií, jelikož každá kategorie má svůj samostatný finálový trunaj.
.
V tabulce postupně naleznete aktuální seznamy hráčů a hráček s právem účasti v Bull´s Turnaji mistrů. Hráči, jejichž jména budou psána tučně, potvrdili již svoji účast v BTM 2018. Seznamy hráčů budou průběžně aktualizovány.
.
Kraje jsou řazeny podle aktuální velikosti členské základny.
Sobota 6. 1. 2018 | kategorie A | kategorie D+ | ||
kraj | muži | ženy | muži | ženy |
Střední Čechy & Praha | Jirkal Pavel | Nová Tereza | Novák Ivan | Handlová Klára |
Zápotocký Jiří | Rajmanová Marcela | Voráč Jan | Benešová Alena | |
Ústecký kraj | Lacina Zeněk | Rödlová Žaneta | Zajíc Jan | Hantlová Kateřina |
Bothe Evžen | Ilenčíková Jana | Rom Jaroslav | Kurková Jiřina | |
Královehradecký kraj | Záruba Daniel | Gregůrková Alena | Černý Pavel | Hofmanová Jitka |
Šildberger Michal | Slezáková Iva | Baldyňák Tomáš | Pachtová Adéla | |
Jihomoravský kraj | Písek David | Pelíšková Tereza | Přibyl Pavel | Nečasová Kristýna |
Kostelka Martin | Sedláčková Jana | Hladík JIří | Šenkyříková Dana | |
Moravskoslezský kraj | Stříbný Tomáš | Macurová Veronika | Pajor Jan (r.70) | Grycová Veronika |
Čujdík Štefan | Čeliga Viktor | |||
Jihočeský kraj | Křepelka Čestmír | Jakoubková Ivana | Tomášek Jiří | Vojtková Michaela |
Kraus Jan | Kroupa Michal | Nováková Veronika | ||
Pardubický kraj | Matějičný Radek | Kovářová Lenka | Rössler Pavel | Kučerová Eva |
Olomoucký kraj | Sedlák Vítězslav | Kuběnová Marcela | Kašpar Jakub | Benešová Marika |
Řeháková Renata | ||||
Karlovarský kraj | Trnka Jiří | Štroblová Veronika | Jecha Lukáš | Redlová Martina |
Plzeňský kraj | Brejcha Jiří | Krieglsteinová Zbyňka | Kopa Pavel | Tomášková Ilona |
Liberecký kraj | Pietsch Enrico | Doležalová Monika | Ráž Marek | Šourková Veronika |
Zlínský kraj | Koncerová Kateřina | Chudárková Zdeňka | ||
Vysočina | Došek Martin | Hlaváčková Blažena | Brussmann Jiří | Rychecká Julie |
.
.
.
Neděle 7. 1. 2018 | kategorie B | kategorie C | ||
kraj | muži | ženy | muži | ženy |
Střední Čechy & Praha | Dbalý Petr | Hergetová Monika | Souček Libor | Jirkalová Milena |
Černý Milan | Cihelková Martina | Handl Radovan | Michalková Ilona | |
Ústecký kraj | Krotil Karel | Strunzová Jitka | Trousil Marek | Dvořáková Pavla |
Malár David | Semencová Jana | Kolář Libor | Chárová Zdenka | |
Královehradecký kraj | Bašák Jiří | Komárková Eliška | Tomcsányi Aleš | Wolfová Lenka |
Hošek Josef | Štěpánková Veronika | Vaněk Michal | Kánská Alice | |
Jihomoravský kraj | Gregor Richard | Tomancová Michaela | Král Marek | Roik Natalie |
Bouchal Luboš | Buchtová Helena | Pejchal Petr | ||
Moravskoslezský kraj | Přeček Zdeněk | Stuchlíková Nikola | Rohoň Róbert | Dorňáková Kateřina |
Janák Martin | Michenková Eva | Knoll Zdeněk | Křístková Denisa | |
Jihočeský kraj | Pavlů David | Javorková Petra | Vavrek Jiří | Mariničová Eva |
Jindrová Nela | Albert Vít | Staňková Michaela | ||
Pardubický kraj | Bidlo Karel | Hruboňová Lenka | Škop František | Novotná Jiřina |
Plchová Olga | ||||
Olomoucký kraj | Řehák Jiří | Tůmová Petra | Vavřík Ondřej | Dvořáková Alena |
Karlovarský kraj | Lipš Adam | Krůta Radek | Luhanová Vladimíra | |
Plzeňský kraj | Valachovič Tomáš | Janoušková Jana | Meiner Daniel | Troníčková Eva |
Liberecký kraj | Kozák Lubor (r.80) | Samlerová Michaela | Šlambor Jan | Schmidtová Jana (r.90) |
Zlínský kraj | Gerža David | Vlha Martin | Moudrá Markéta | |
Vysočina | Musil Luboš | Veleková Dagmar | Jůzlová Zdena | |