Aktuality
UŠO > Aktuality
Nominace do I. TOP sezóny 2020

31.1.2020 13:11 (aktualizováno 7.2.2020 10:48) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 3092×

Nominace do 1. turnaje TOP příslušné sezóny je modelem 8 + 8 + 4 + 4 u mužů a 4 + 4 + 2 + 2 u žen. Z posledních turnajů TOP má jistotu 8 nejlepších mužů a 4 nejlepší ženy. Totéž pak platí pro nominaci z posledních turnajů RGP jednotlivců.  Dále se nominují 4 muži a 2 ženy z MČR jednotlivců a 4 muži a 2 ženy doplní kompletní sestavu 24 mužů a 12 žen z konečného pořadí Harrows cupu - Českého poháru jednotlivců. 

TOP RGP 24

8x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 24 (v závorce umístění v turnaji)

Drtil
Pavel
(1.)

Chomout
Jaroslav
(2.)

Klika
Josef
(3.)

Kysilka
Ondřej
(3.)

Grillo
Mila
(5.)

Hoffmann
Martin
(5.)

Pašta
Petr
(5.)

Písek
David
(5.)

 

8x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Brejcha
Jiří
(1.)

Poklop
Karel
(2.)

Chladil
Vlastislav
(3.)

Puharič
Petr
(3.)

Dubělčík
Lukáš
(5.)

Kantner
Josef
(5.)

Křepelka
Čestmír
(5.)

Ulrich
Michal
(5.)

               

4x - Nominace na základě umístění v MČR 2019 (v závorce umístění v turnaji)

Kysilka
Ondřej
(1.)
Písek
David

(2.)
Grillo
Milan
(3.)
Hoffmann
Martin

(3.)

 

JIŽ

 NOMINOVÁN

 

 

JIŽ

 NOMINOVÁN

 

 

JIŽ

 NOMINOVÁN

 

 

JIŽ

 NOMINOVÁN

 


Nominace na základě konečného pořadí ČP 2019 (v závorce pořadí v ČP) - do celkového počtu 24

Sedlák
Vítězslav
(7.)
Davídek
Antonín
(8.)
Šildberger
Michal
(9.)
Mašek
Alexander
(10.)
Záruba
Daniel
(12.)
Popelka
Martin
(15.)
Moravec
Jiří
(16.)
Surma
Stanislav
(22.)

4x Náhradnící z konečného pořadí ČP 2019 (v závorce pořadí v ČP)  

Matějíčný
Radek
(23.)
Houdek
Tomáš
(24.)
Šmrha
Jan
(25.)
Benecký
Roman
(26.)

TOP RGP 12

4x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 12 (v závorce umístění v turnaji)

Knapová
Lada
(1.)

Rajmanová
Marcela
(2.)

Jakoubková
Ivana
(3.)

Rödlová
Žaneta
(3.)

4x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Benešová
Marika
(1.)

Liptáková 
Lenka

(2.)

Davidová
Hana

(3.)

Sedláčková
Jana
(3.)

2x - Nominace na základě umístění v MČR 2019 (v závorce umístění v turnaji)

Hergetoá
Monika
(1.)

Jakoubková
Ivana
(2.)

 JIŽ

 NOMINOVÁNA 

Nominace na základě konečného pořadí ČP 2019 (v závorce pořadí v ČP) - do celkového počtu 12 (A. Gregůrková se omluvila)

Křístková
Denisa
(5.)

Minaříková
Klára
(6.)

Horská
Lenka
(8.)


2x Náhradnice z konečného pořadí ČP 2019 (v závorce pořadí v ČP)

Tvrdíková
Miroslava
(12.)

Vojtková
Blanka
(13.)

.................................................................................................................................................................

Závazné složení základních skupin bude známo až poslední pondělí před 1. TOP 2019!

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 21.9.2020 07:29:27