Aktuality
UŠO > Aktuality
Bull´s Turnaj mistrů 2019 - nominace

1.1.2019 16:48 (aktualizováno 5.1.2019 08:44) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 6083× | Příloh: 5

K 4. 1. 2019 - 23:59

Osmý BULL´S Turnaj Mistrů, který se uskuteční v Olomouci v restauraci Sokolovna U Žida (Sudova 21), je, resp. bude již tradičně definitivní tečkou za sezónou jednotlivců. Vyniknout mohou nejen TOP hráči, ale i hráči všech výkonnostních kategorií, jelikož každá kategorie má svůj samostatný finálový trunaj.

V tabulce postupně naleznete aktuální seznamy hráčů a hráček s právem účasti v Bull´s Turnaji mistrů. Hráči, jejichž jména budou psána tučně, potvrdili již svoji účast v BTM 2019. Seznamy hráčů budou průběžně aktualizovány.

.

Kraje jsou řazeny podle aktuální velikosti členské základny. 

 Sobota
 5. 1. 2019 
  kategorie A  kategorie D+  
 kraj muži ženy  muži  ženy 
 Střední Čechy
 & Praha 
Moravec Jiří Nová Tereza Puharič Petr Gandi Barbora
Hoffmann Martin Cihelková Martina Klimáček Michal Havránková Pavla
 Ústecký kraj Hájek Zdeněk Rödlová Žaneta Pomeje Daniel Bláhová Monika
Šmejc Miroslav Ilenčíková Jana Kolář Libor Chroustová Michaela
 Královehradecký
 kraj
 Šildberger Michal  Mašková Mgdalena Kadleček František  Šildbergerová Kateřina 
Rezek Petr     Hloušek Jaroslav   Formanová Monika 
  Moravskoslezský
 kraj
Stříbný Tomáš Stuchlíková Nikola Čeliga Viktor Křístková Svatava
Surma Stanislav   Kuboš Petr Grycová Veronika
 Jihomoravský
 kraj
Král Marek Pelíšková Tereza Štolpa Roman Danišová Leona
Písek David  Sedláčková Jana  Caha Miroslav  Boudová Marie 
 Jihočeský kraj Křepelka Čestmír  Jakoubková Ivana Vajsar Milan  
  Hospodářská Barbora    
 Olomoucký kraj Sedlák Vítězslav Benešová Marika  Kristen Zdeněk r.78 Beutelová Lenka
  Sobotková Eva   Cuřínová Kristýna 
 Pardubický kraj Matějíčný Radek    Michálek Milan  Bidlová Klára
       
 Karlovarský kraj  Grillo Milan  Štroblová Veronika Hamáček Jiří  Domáčková Karolína 
  Slouková Ivana    
 Plzeňský kraj Brejcha Jiří    Jandík Vladimír Zvingrová Barbora
       
 Liberecký kraj Pietsch Enrico Doležalová Monika   Novák Jan Škodová Klára
  Samlerová Michaela    
 Zlínský kraj Jašek Vlastimil  Vráblová Gabriela Macháček Martin  Trnová Adéla
       
 Vysočina Došek Martin Veleková Dagmar Kutyna Marek  Jůzlová Zdena
       

 .  

.

.

 Neděle
6. 1. 2018 
  kategorie B   kategorie C  
 kraj muži ženy  muži  ženy 
 Střední Čechy
 & Praha 
Novák Ivan  Filipíková Petra Handl Radovan Handlová Klára 
Pitra Jan Codlová Helena Spratek Tomáš  Teichnerová Kateřina
 Ústecký kraj Rom Jaroslav Radová Karla  Blahník Roman Dolejší Dana 
Malár David  Dvořáková Pavla Tibitanzl Lukáš Michalíková Andrea
 Královehradecký
 kraj
 Dolívka Jan   Kánská Alice   Šprinc Ota   Pachtová Adéla 
 Černý Pavel   Košťálová Eva   Semerák Jan   Hofmanová Jitka 
 Moravskoslezský
 kraj 
Jílek Dušan Dorňáková Kateřina Čech Radim Křístková Denisa 
Rohoň Róbert Michenková Eva   Vávrová Jana 
 Jihomoravský
 kraj
Gregor Richard Tomancová Michaela Přibyl Pavel st. Tichá Martina
    Pokorný Filip   Nečasová Kristýna
 Jihočeský kraj Kraus Jan Marinčová Eva Granov Michal Jindrová Nela
       
 Olomoucký kraj Špunda Michal   Rážová Zuzana Vavřík Ondřej  Mičková Monika
Jakel Tomáš Dorazilová Jitka Grygar Lukáš Řeháková Renata
 Pardubický kraj Bidlo Karel  Kovářová Lenka  Janisch Erik  Vágnerová Alena 
       
 Karlovarský kraj  Šťastný Jan Krásová Jana   Jecha Lukáš  Redlová Martina
       
 Plzeňský kraj  Meiner Daniel Troníčková Eva Kopa Pavel Krieglsteinová Zbyňka
       
 Liberecký kraj Jedinák Jan  Schmidtová Jana Cerman Aleš  
       
 Zlínský kraj Filip Radovan  Chvístková Kateřina Smolík Pavel Šimková Andrea
       
 Vysočina Gotthans Roman  Fruhaufová Marcela Doležal Michal  
       

 

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.8.2019 09:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.8.2019 09:36:28