Aktuality
UŠO > Aktuality
Nominace do I. TOP sezóny 2019

12.12.2018 19:25 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 3458×

Nominace do 1. turnaje TOP příslušné sezóny je modelem 8 + 8 + 4 + 4 u mužů a 4 + 4 + 2 + 2 u žen. Z posledních turnajů TOP má jistotu 8 nejlepších mužů a 4 nejlepší ženy. Totéž pak platí pro nominaci z posledních turnajů RGP jednotlivců.  Dále se nominují 4 muži a 2 ženy z MČR jednotlivců a 4 muži a 2 ženy doplní kompletní sestavu 24 mužů a 12 žen z konečného pořadí Harrows cupu - Českého poháru jednotlivců. 

TOP RGP 24

8x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 24 (v závorce umístění v turnaji)

Šebesta
Filip
(1.)

Chomout
Jaroslav
(2.)

Drtil
Pavel
(3.)

Popelka
Martin
(3.)

Davídek
Antonín
(5.)

Sedlák
Vítězslav
(5.)

Bali
Michal
(5.)

Lacina
Zdeněk
(5.)

 

8x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Jaroš
Václav
(1.)

Písek
David
(2.)

Linhart
David
(3.)

Ulrich
Michal
(3.)

Barbořák
Daniel
(5.)

Doležal
Michal
(5.)

Hránek
Pavel
(5.)

Pašta
Petr
(5.)

4x - Nominace na základě umístění v MČR 2018 (v závorce umístění v turnaji)

Šildberger
Michal
(1.)
Ondo
Michal

(2.)
Linhart
David
(3.)
Moravec
Jiří

(3.)
JIŽ

 NOMINOVÁN 

Divoká karta

SDK UŠO uděluje Karlu Sedláčkovi divokou kartu pro účast v nejbližším turnaji TOP. Zmiňovaný musel volit mezi účastí v turnaji TOP a kvalifikací na MS PDC. Zvolil kvalifikaci PDC, ve které nakonec uspěl, což lze považovat za historický moment českých šipek. Moment, který považuje SDK UŠO za adekvátní pro historicky první udělení divoké karty pro účast v následujícím turnaji TOP.

Sedláček
Karel

(DK)
 

Nominace na základě konečného pořadí ČP 2018 (v závorce pořadí v ČP) - do celkového počtu 24

Hoffmann
Martin
(5.)
Matějíčný
Radek
(9.)
Mašek
Alexander
(10.)
Záruba
Daniel
(13.)

4x Náhradnící z konečného pořadí ČP 2018 (v závorce pořadí v ČP)  

Maňák
Filip
(17.)
Hradecký
David
(18.)
Humpula
František
(19.)
Brejcha
Jiří
(20.)

TOP RGP 12

4x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 12 (v závorce umístění v turnaji)

Vojtková
Blanka
(1.)

Dvořáková
Šárka
(2.)

Knapová
Lada
(3.)

Liptáková
Lenka
(3.)

4x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Kuběnová
Marcela
(1.)

Horská
Lenka

(2.)

Rödlová
Žaneta

(3.)

Rajmanová
Marcela
(3.)

2x - Nominace na základě umístění v MČR 2018 (v závorce umístění v turnaji)

Knapová
Lada
(1.)

Rajmanová
Marcela
(2.)

JIŽ

 NOMINOVÁNA 

 JIŽ

 NOMINOVÁNA 

Nominace na základě konečného pořadí ČP 2018 (v závorce pořadí v ČP) - do celkového počtu 12

Gregůrková
Alena
(1.)

Pelíšková
Tereza
(4.)

Benešová
Marika
(5.)

Hergetová
Monika
(10.)


2x Náhradnice z konečného pořadí ČP 2018 (v závorce pořadí v ČP)

Šebková
Petra
(12.)

Minaříková
Klára
(13.)

.................................................................................................................................................................

Závazné složení základních skupin bude známo až poslední pondělí před 1. TOP 2019!

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2018 15:34

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.12.2018 15:34:38