Aktuality
UŠO > Aktuality
Složení základních skupin III. turnajů TOP 2018

17.9.2018 12:28 (aktualizováno 21.9.2018 18:00) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 2082×

... včetně fotografií nominovaných

Nominace do turnajů TOP se uzavřela dnes v 10:00. Do tohoto stanoveného termínu se z turnajů TOP nikdo neomluvil. Nominaci a nasazení do skupin lze rozporovat do posledního úterý před TOP do 10:00 hodin.

TOP 12 - Skupina A    
1.
 Pelíšková
Tereza
2.
Horská
Lenka
3.
Benešová
Marika
4.
Štroblová
Veronika
5.
Vojtková
Blanka
6.
Knapová
Lada

 

TOP 12 - Skupina B  
 1.
Gregůrková
Alena
2.
Liptáková
Lenka
3.
Šebková
Petra
4.
Dvořáková
Šárka
5.
Hergetová
Monika
6.
Jakoubková
Ivana

 

TOP 12 -  náhradnice 
 1.
Minaříková
Klára
2.
Rödlová
Žaneta
 

 

 

 

 .

.

 .

TOP 24 - Skupina A
1.
Sedlák
Vítězslav
2.
Bali
Michal
3.
Doležal
Michal
4.
Popelka
Martin
5.
Benecký
Roman
6.
Sedláček
Karel

 

 

 

TOP 24 - Skupina B      
 1.
Drtil
Pavel
2.
Moravec
Jiří
3.
Matějičný
Radek
4.
Záruba
Daniel
5.
Řezníček
Zdeněk
6.
Sienko
Milan

 

 

TOP 24 - Skupina C      
 1.
Hoffmann
Martin
2.
Písek
David
3.
Hradecký
David
4.
Brejcha
Jiří
5.
Holík
Jiří
6.
Poklop
Karel
   

 


 

 

TOP 24 - Skupina D  
1.
Davídek
Antonín
2.
Maňák
Filip
3.
Chomout
Jaroslavd 
4.
Humpula
František
5.
Šebesta
Filip
6.
Bašný
David
 

 

 

TOP 24 - Náhradníci                                                                                                
 1.
Mašek
Alexander
2.
Hamrozi
Tomáš
3.
Lacina
Zdeněk
4.
Šildberger
Michal
                                                                                           
                                                                                         

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2018 06:27

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 12.12.2018 06:27:44