Aktuality
UŠO > Aktuality
Bull´s Turnaj mistrů 2018 - nominace

2.1.2018 11:05 (aktualizováno 7.1.2018 09:47) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 8470× | Příloh: 2

4. 1. 2018 - 19:00

Sedmý BULL´S Turnaj Mistrů, tentokrát v Praze v klubu Ajeto, je již tradičně definitivní tečkou za sezónou jednotlivců. Vyniknout mohou nejen TOP hráči, ale i hráči všech výkonnostních kategorií, jelikož každá kategorie má svůj samostatný finálový trunaj.
.

V tabulce postupně naleznete aktuální seznamy hráčů a hráček s právem účasti v Bull´s Turnaji mistrů. Hráči, jejichž jména budou psána tučně, potvrdili již svoji účast v BTM 2018.  Seznamy hráčů budou průběžně aktualizovány.

.

Kraje jsou řazeny podle aktuální velikosti členské základny. 

 Sobota
 6. 1. 2018 
  kategorie Akategorie D+  
 krajmužiženy muži ženy 
 Střední Čechy
 & Praha 
 Jirkal Pavel  Nová Tereza  Novák Ivan  Handlová Klára 
 Zápotocký Jiří  Rajmanová Marcela Voráč JanBenešová Alena
 Ústecký krajLacina Zeněk Rödlová Žaneta Zajíc Jan  Hantlová Kateřina
Bothe EvženIlenčíková Jana Rom Jaroslav  Kurková Jiřina
 Královehradecký
 kraj
 Záruba Daniel  Gregůrková Alena  Černý Pavel  Hofmanová Jitka 
 Šildberger Michal Slezáková Iva  Baldyňák Tomáš Pachtová Adéla 
 Jihomoravský
 kraj
 Písek DavidPelíšková Tereza Přibyl Pavel Nečasová Kristýna 
 Kostelka MartinSedláčková Jana Hladík JIříŠenkyříková Dana 
 Moravskoslezský
 kraj
 Stříbný Tomáš Macurová Veronika Pajor Jan (r.70) Grycová Veronika 
Čujdík Štefan   Čeliga Viktor 
 Jihočeský krajKřepelka Čestmír Jakoubková Ivana Tomášek Jiří  Vojtková Michaela
 Kraus Jan Kroupa Michal  Nováková Veronika 
 Pardubický krajMatějičný Radek  Kovářová LenkaRössler Pavel Kučerová Eva 
    
 Olomoucký kraj Sedlák VítězslavKuběnová Marcela  Kašpar JakubBenešová Marika 
 Řeháková Renata   
 Karlovarský krajTrnka Jiří Štroblová Veronika Jecha Lukáš Redlová Martina 
    
 Plzeňský krajBrejcha Jiří  Krieglsteinová ZbyňkaKopa Pavel  Tomášková Ilona
    
 Liberecký krajPietsch Enrico  Doležalová MonikaRáž Marek  Šourková Veronika 
    
 Zlínský kraj Koncerová Kateřina  Chudárková Zdeňka  
    
 Vysočina Došek Martin Hlaváčková Blažena  Brussmann JiříRychecká Julie 
    

 .  

.

.

 Neděle
7. 1. 2018 
  kategorie Bkategorie C  
 krajmužiženy muži ženy 
 Střední Čechy
 & Praha 
 Dbalý Petr  Hergetová Monika  Souček Libor  Jirkalová Milena 
Černý Milan Cihelková Martina Handl Radovan  Michalková Ilona 
 Ústecký krajKrotil Karel Strunzová Jitka Trousil MarekDvořáková Pavla 
 Malár David Semencová JanaKolář Libor Chárová Zdenka 
 Královehradecký
 kraj
 Bašák Jiří Komárková Eliška  Tomcsányi Aleš  Wolfová Lenka
Hošek Josef Štěpánková VeronikaVaněk Michal Kánská Alice  
 Jihomoravský
 kraj 
Gregor Richard  Tomancová Michaela Král Marek   Roik Natalie
Bouchal Luboš Buchtová Helena  Pejchal Petr  
 Moravskoslezský
 kraj
Přeček Zdeněk  Stuchlíková NikolaRohoň Róbert  Dorňáková Kateřina
Janák Martin Michenková EvaKnoll Zdeněk  Křístková Denisa
 Jihočeský kraj Pavlů DavidJavorková PetraVavrek Jiří  Mariničová Eva
  Jindrová NelaAlbert Vít Staňková Michaela
 Pardubický krajBidlo Karel  Hruboňová LenkaŠkop František Novotná Jiřina 
 Plchová Olga   
 Olomoucký kraj Řehák JiříTůmová Petra Vavřík Ondřej Dvořáková Alena 
    
 Karlovarský krajLipš Adam   Krůta Radek Luhanová Vladimíra 
    
 Plzeňský kraj Valachovič TomášJanoušková Jana Meiner Daniel Troníčková Eva 
    
 Liberecký krajKozák Lubor (r.80)  Samlerová MichaelaŠlambor Jan  Schmidtová Jana (r.90) 
    
 Zlínský krajGerža David Vlha Martin  Moudrá Markéta
    
 Vysočina Musil LubošVeleková Dagmar  Jůzlová Zdena
    

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 6.12.2021 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 7.12.2021 01:46:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement