Započítané turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Započítané turnaje (1-50/512)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Ústeckého kraje 2024 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 144 | Turnajů: 512

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
22.5.20247Duo Cup MostZajíc RomanMost - Caffe Bar Duo1613C
21.5.20240Cowhand Cup DušníkyKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub1516C
21.5.20240JC Děčín Na KopečkuHusák LiborDěčín - Kopeček1613C
20.5.20246Duo Cup MostZajíc RomanMost - Caffe Bar Duo1315C
19.5.20240Severočeský Cup - ženy C+DBaráková MarkétaDěčín - Pivovar2720C
18.5.20240Open Ústeckého krajeBaráková MarkétaDěčín - Pivovar6419C
17.5.20240Open Ústeckého krajeTomov LadislavPšov - Pšov1114C
16.5.20245Na Kopečku CupHusák LiborDěčín - Kopeček1414C
13.5.20244Duo Cup MostZajíc RomanMost - Caffe bar Duo1715C
11.5.20240Cowhand Cup DušníkyKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub1217C
10.5.20240Žerotín CupKonejl JosefŽerotín - Žerotínska hospoda1415C
9.5.20240Kanec Cup 2024Cina MichaelMost - Kanec1716C
9.5.20240Karas Cup 2024Zajíc MartinMost - Česká pivnice1615C
8.5.20242Duo Cup MostZajíc RomanMost - Caffe Bar Duo1619C
7.5.20240Cowhand Cup DušníkyKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub1216C
6.5.20242Duo Cup MostZajíc RomanMost - Caffe Bar Duo1318C
4.5.20240Žerotín CupKonejl JosefŽerotín - Žerotínska hospoda1115C
3.5.202418Benešovský medvědJahodová MonikaBenešov nad Ploučnicí - MSK1715C
3.5.20240Open Ústeckého krajeTomov LadislavPšov - Pšov811C
2.5.20240Kanec Cup 2024Cina MichaelMost - U Kance914C
2.5.20240Žerotín CupKonejl JosefŽerotín - Žerotínska hospoda1315C
1.5.20241Duo Cup MostZajíc RomanMost - Caffe Bar Duo1515C
30.4.202486JC Děčín Na KopečkuHusák LiborDěčín - Kopeček1822C
30.4.20240JC Podbořany Na RozcestíPuchrik RudolfPodbořany - Na Rozcestí1122C
30.4.20240JC Žatec U RambaMohaupt Tomᚎatec - u Ramba1625C
29.4.202486JC Ludvíkovice Starý ŠenkKreidl PetrLudvíkovice - Starý Šenk2524C
29.4.20240JC Krupka Na StřelniciMasopustová JanaKrupka - Na Střelnici2122C
27.4.20240JC Třeboutice U KapličkyHlavnička JaroslavTřeboutice - U kapličky1021C
27.4.20240Open Ústeckého krajeŠatný JanLitvínov - U Hrušků2217C
26.4.202458JC Charvatce pohostinstvíVokoun MartinCharvatce - Pohostinství Charvatce1923C
26.4.202417Benešovský medvědJahodová MonikaBenešov nad Ploučnicí - MSK2015C
26.4.20240JC Děčín CorsoKoreš JiříDěčín - Corso1920C
26.4.20240JC Litvínov U HruškůŠatný JanLitvínov - U Hrušků1425C
26.4.20240JC Žatec JahodaKopecká MarkétaŽatec - Jahoda1722C
25.4.20240JC Žatec TulipánKopecká MarkétaŽatec - Jahoda1025C
24.4.202485JC Ludvíkovice Starý ŠenkKreidl PetrLudvíkovice - Starý Šenk2321C
24.4.202484JC Děčín CorsoČáp MilanDěčín - Corso1219C
24.4.20240JC Žatec JahodaSteppan MiroslavŽatec - Darts Klub Jahoda1021C
23.4.202427JC Litoměřice GambáčKohutková DanaLitoměřice - Gambáč624C
23.4.20240JC Dušníky restaurace u DinaKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub1217C
23.4.20240JC Podbořany Na RozcestíPuchrik RudolfPodbořany - Na Rozcestí1420C
23.4.20240JC Žatec U RambaMohaupt Tomᚎatec - u Ramba923C
22.4.202484JC Ludvíkovice Starý ŠenkKreidl PetrLudvíkovice - Starý Šenk2225C
22.4.202481JC Most Caffe Bar DuoZajíc RomanMost - Caffe bar Duo1623C
22.4.20240JC Krupka Na StřelniciChára RichardKrupka - Na Střelnici2027C
20.4.202441JC Děčín Sport Bar FloridaHrnčíř ZbyněkDěčín - FLORIDA2120C
20.4.20240JC Dušníky restaurace u DinaKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub1022C
20.4.20240JC Most Na NáměstíčkuMach JakubMost - Na Náměstíčku1421C
20.4.20240JC Třeboutice U KapličkyHlavnička JaroslavTřeboutice - U kapličky820C
20.4.20240Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD2314B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.5.2024 02:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 02:36:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement