Započítané turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Započítané turnaje (1-50/1147)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Ústecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Kategorie: C | Hráčů: 1468 | Turnajů: 1174

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
29.5.20249Duo Cup MostZajíc RomanMost - Caffe Bar Duo810C
29.5.20244Machy Cup MostMach JakubMost - Na Náměstíčku2213C
29.5.20241Letní Charvatce cupVokoun MartinCharvatce - Pohostinství Charvatce917C
28.5.20247Na Kopečku CupHusák LiborDěčín - Kopeček1415C
28.5.20242Jahoda Cup ŽatecKopecká MarkétaŽatec - Jahoda811C
28.5.20240Cowhand Cup DušníkyKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub119C
28.5.20240Premier Leaque Metro MostJeřábek JiříMost - Metro Music Club1210C
27.5.20248Duo Cup MostZajíc RomanMost - Caffe Bar Duo1314C
26.5.20240JC Žerotín HospodaKonejl JosefŽerotín - Zerocka hospoda813C
25.5.20240Cowhand Cup DušníkyKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub88C
25.5.20240Open Ústeckého krajeŠatný JanLitvínov - U Hrušků2216C
25.5.20240Open Ústeckého krajeCina MichaelMost - Kanec2015C
25.5.20240Open Ústeckého krajeTomov LadislavPšov - Pšov1012C
25.5.20240Open Ústeckého kraje - dvojiceCina MichaelMost - Kanec1011C
25.5.20240Žerotín CupKonejl JosefŽerotín - Žerotínska hospoda1615C
24.5.202459JC Charvatce pohostinstvíVokoun MartinCharvatce - Pohostinství Charvatce1613C
24.5.202421Benešovský medvědDuras JanBenešov nad Ploučnicí - MSK klub3015C
24.5.20240JC Děčín Sport Bar FloridaKeplová MartaDěčín - Daliborka1414C
24.5.20240Open Ústeckého krajeKonejl JosefŽerotín - Zerocka hospoda109C
23.5.20246Na Kopečku CupŠtěpánek MartinDěčín - Na Kopečku1215C
23.5.20241Jahoda Cup ŽatecKopecká MarkétaŽatec - Jahoda79C
23.5.20240Cowhand Cup DušníkyKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub711C
23.5.20240Kanec Cup 2024Cina MichaelMost - U Kance79C
23.5.20240Karas Cup 2024Zajíc MartinMost - Česká pivnice1512C
23.5.20240Žerotín CupKonejl JosefŽerotín - Zerocka hospoda1011C
22.5.20247Duo Cup MostZajíc RomanMost - Caffe Bar Duo1613C
22.5.20243Machy Cup MostMach JakubMost - Na Náměstíčku1210C
21.5.20240Cowhand Cup DušníkyKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub1516C
21.5.20240JC Děčín Na KopečkuHusák LiborDěčín - Kopeček1613C
21.5.20240Premier Leaque Metro MostJeřábek JiříMost - Metro Music Club910C
20.5.20246Duo Cup MostZajíc RomanMost - Caffe Bar Duo1315C
19.5.20240Severočeský Cup - muži kat. A+BBaráková MarkétaDěčín - Pivovar4312C
19.5.20240Severočeský Cup - muži kat. C+DBaráková MarkétaDěčín - Pivovar9819C
19.5.20240Severočeský Cup - ženy A+BBaráková MarkétaDěčín - Pivovar1014C
19.5.20240Severočeský Cup - ženy C+DBaráková MarkétaDěčín - Pivovar2720C
18.5.20240Jackpot Cup muži fináleBaráková MarkétaDěčín - Pivovar3257C
18.5.20240Jackpot Cup ženy fináleBaráková MarkétaDěčín - Pivovar817C
18.5.20240Open Ústeckého krajeBaráková MarkétaDěčín - Pivovar6419C
18.5.20240Žerotín CupKonejl JosefŽerotín - Žerotínska hospoda717C
17.5.202420Benešovský medvědDuras JanBenešov nad Ploučnicí - MSK klub1711C
17.5.20240Open Ústeckého krajeTomov LadislavPšov - Pšov1114C
16.5.20245Na Kopečku CupHusák LiborDěčín - Kopeček1414C
16.5.20240Cowhand Cup DušníkyKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub1112C
16.5.20240Kanec Cup 2024Cina MichaelMost - Kanec1011C
16.5.20240Karas Cup 2024Zajíc MartinMost - Česká pivnice1213C
16.5.20240Žerotín CupKonejl JosefŽerotín - Žerotínska hospoda1111C
15.5.20245Duo Cup MostZajíc RomanMost - Caffe Bar Duo66C
15.5.20242Machy Cup MostMach JakubMost - Na Náměstíčku1411C
14.5.20244Na Kopečku CupHusák LiborDěčín - Kopeček1413C
14.5.20240Cowhand Cup DušníkyKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub810C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 30.5.2024 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 30.5.2024 17:57:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement