11.2.2023| Dobroměřice - KD Dobroměřice| Dvojice muži| Rozhodčí: Baráková Markéta| Dvojic: 24| Žebříčků: 5
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Zadina Jakub | CZE067078 | A | Tequila Hrádek nad Nisou |
Popelka Martin | CZE000373 | A | DEXTEROUS Krásný Les | |
2. | Handl Radovan | CZE053799 | A | Dream Bar Jirkov |
Macháček Petr | CZE017551 | A | Best of Litoměřice | |
3. | Šmejc Miroslav | CZE002866 | A | Kanec Most |
Kalášek Jiří | CZE045745 | A | Kanec Most | |
4. | Peč Tomáš | CZE002114 | A | Panoramix Klášterec nad Ohří |
Pusch Petr | CZE054940 | B | Formani Duchcov | |
5. | Bruha Petr | CZE040291 | B | Mostecký Most |
Čarneg Karel | CZE040139 | B | Noční Můry Most | |
5. | Hotový Miroslav | CZE039380 | A | Panoramix Klášterec nad Ohří |
Dostál Petr | CZE052889 | A | Tulipán Žatec | |
5. | Kraus Karel | CZE052436 | B | Panoramix Klášterec nad Ohří |
David Karel | CZE004342 | C | Korbel II Litvínov | |
5. | Minařík Jiří | CZE017519 | A | Pijonýři Litvínov |
Pliskva Jaroslav | CZE037797 | B | Sea Bowling Medáci Karlovy Vary | |
9. | Křížek Martin | CZE070912 | D | Corso Děčín |
Jahoda Aleš | CZE045359 | D | Corso Děčín | |
10. | Slusarčík Miroslav | CZE000223 | A | Metro music club |
Skřipský Stanislav | CZE022079 | A | Ložisková mafie Pšov | |
11. | Gunar Michal | CZE063544 | B | WFS Evaň |
Zelinka Štěpán | CZE052366 | D | WFS Evaň | |
12. | Fiala Petr | CZE030729 | A | Ložisková mafie Pšov |
Trnka Jiří | CZE032649 | A | Fedor Sokolov | |
13. | Tibitanzl Lukáš | CZE045064 | A | Best of Litoměřice |
Jaroš Václav | CZE000051 | A | Kališníci Litoměřice | |
14. | Fišer Marcel | CZE048420 | B | Panoramix Klášterec nad Ohří |
Zeibich Petr | CZE024303 | D | Pohoda Relax Klašterec nad Ohří | |
15. | Mikolášek Rudolf | CZE067979 | B | Dream Bar Jirkov |
Jičínský Milan | CZE026549 | A | Dream Bar Jirkov | |
16. | Schröder Tomáš | CZE047099 | C | ŠK Amorovo Šípy Haltrava |
Rustler Tomáš | CZE070716 | A | DC Žíla Chodov | |
17. | Cibulka Ondřej | CZE062658 | A | Pijonýři Litvínov |
Hofman Miloslav | CZE067532 | D | 50+ Litvínov | |
18. | Chmelař Jan | CZE067533 | D | Radnice Střelci Meziboří |
Hoško Jakub | CZE062660 | D | Radnice Střelci Meziboří | |
19. | Dvořák Jakub | CZE000736 | B | Supíci Slovan Kadaň |
Lechan Zdeněk | CZE064104 | B | Supíci Slovan Kadaň | |
20. | Kendrala Jiří | CZE068675 | B | Přátelé Litvínov |
Čikoš Radek | CZE074326 | B | Arsenal Most | |
21. | Šmehlík Jan | CZE060870 | C | Magistři Duo Most |
Verner Jakub | CZE061621 | C | Magistři Duo Most | |
22. | Malár David | CZE045837 | A | Vegas Kings Krupka |
Thorand Martin | CZE008320 | C | Kapitán Duchcov | |
23. | Semsch Patrik | CZE067962 | D | Metro music club |
Semsch Petr | CZE061622 | D | Metro music club | |
24. | Hála Jan | CZE044956 | C | Jahoda Žatec |
Krejčí Jan | CZE046641 | B | Torzo Bílina |