Nepodařilo se načíst data ze serveru, kontaktujte, prosím, administrátora
Děkujeme
00:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Fotbalová hospoda
Podkrušnohorská 1677, 436 01 Litvínov
17:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Na Kopečku
Želenická 1297/39, 405 02 Děčín VI
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Penzion na konci
Dobranov 22, 471 21 Dobranov
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Ramba
Pražská 2904, 438 01 Žatec
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Gambáč
Pokratická 97, 412 01 Litoměřice
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Klub ZB Karakal Ročov
Ročov 17, 439 67 Ročov
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Klub ZB Karakal Ročov
Ročov 17, 439 67 Ročov
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Kovárna
Horská 2228, 407 47 Varnsdorf
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Na Rozcestí
5. května 283, 441 01 Podbořany
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Šipkový klub na Huti
Skalice 571, 471 17 Skalice u České Lípy
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Dream Bar
Karla Marxe 1860, 431 11 Jirkov
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Metro Music Pub Club
Lipová 819, 434 01 Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Špunt bar
Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Kance
Šeříková 1173, 440 01 Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Vraha
Náměstí 9, 418 01 Bílina - Chudeřice
19:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Dušníky 90
Dušníky 90, 411 82 Dušníky
1.2.2023| Ludvikovice - Starý senk| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Pekár Pavel| Hráčů: 15| Žebříčků: 8
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
13. | Šmiraus Miroslav | CZE074362 | D | Šenk Team Ludvíkovice |
5. | Karban Antonín | CZE073564 | D | Florida Děčín |
9. | Kočka Stanislav | CZE073213 | A | Black Benešov n/P. |
7. | Pýcha Daniel | CZE069586 | C | Šenk Team Ludvíkovice |
1. | Pekár Pavel | CZE068981 | B | Kopeček Děčín |
9. | Líbalová Gabriela | CZE068744 | D | Corso Děčín |
9. | Kacoli Lenka | CZE068666 | D | Corso Děčín |
9. | Vítková Marie | CZE068657 | D | Šenk Team Ludvíkovice |
4. | Čáp Milan | CZE067542 | D | Corso Děčín |
2. | Krojidlo Ladislav | CZE064269 | B | Black Benešov n/P. |
13. | Koloc Vladimír | CZE062346 | C | Šenk Team Ludvíkovice |
13. | Kreidl Petr 1968 | CZE061437 | C | Šenk Team Ludvíkovice |
3. | Kreidl Petr 1993 | CZE061436 | C | Šenk Team Ludvíkovice |
7. | Juhasz Jan | CZE055850 | C | Šenk Team Ludvíkovice |
5. | Kolář Libor | CZE024498 | C | Kopeček Děčín |
© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.3.2024 14:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement