Žádná novinka nebyla ve vybraném období nalezena.
Nepodařilo se načíst data ze serveru, kontaktujte, prosím, administrátora
Děkujeme
17:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024 - Mimořádný
Kovárna
Horská 2228, 407 47 Varnsdorf
17:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Na Kopečku
Želenická 1297/39, 405 02 Děčín VI
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Penzion na konci
Dobranov 22, 471 21 Dobranov
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Gambáč
Pokratická 97, 412 01 Litoměřice
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Vraha
Náměstí 9, 418 01 Bílina - Chudeřice
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Loutkárna Litvínov
Gorkého 1599, 436 01 Litvínov
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024 - kopie
Na Rozcestí
5. května 283, 441 01 Podbořany
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Pivnice U Hrdličků Gril
V Podhájí 281, 408 01 Rumburk
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Česká pivnice
Albrechtická 842/14, 434 01 Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Dream Bar
Karla Marxe 1860, 431 11 Jirkov
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Špunt bar
Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Kance
Šeříková 1173, 440 01 Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Darts klub Jahoda
Masarykova 948, 438 01 Žatec
19:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Pizza Bar u Vojtěcha
č.p. 95, 410 02 Evaň
Dušníky 90
Dušníky 90, 411 82 Dušníky
20:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Kosmos
Obránců Míru 2629, 434 01 Most
23.1.2023| Ludvikovice - Starý senk| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Pekár Pavel| Hráčů: 13| Žebříčků: 8
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
5. | Vítková Marie | CZE068657 | D | Šenk Team Ludvíkovice |
9. | Šturma Jiří | CZE068461 | D | Šenk Team Ludvíkovice |
5. | Štěpánek Martin | CZE050847 | C | Kopeček Děčín |
9. | Šmiraus Miroslav | CZE074362 | D | Šenk Team Ludvíkovice |
7. | Pýcha Daniel | CZE069586 | C | Šenk Team Ludvíkovice |
2. | Pekár Pavel | CZE068981 | B | Kopeček Děčín |
9. | Kreidl Petr 1993 | CZE061436 | C | Šenk Team Ludvíkovice |
13. | Kreidl Petr 1968 | CZE061437 | C | Šenk Team Ludvíkovice |
3. | Koloc Vladimír | CZE062346 | C | Šenk Team Ludvíkovice |
1. | Kočka Stanislav | CZE073213 | A | Black Benešov n/P. |
4. | Kacoli Lenka | CZE068666 | D | Corso Děčín |
7. | Hodboď Tomáš | CZE071456 | D | Šenk Team Ludvíkovice |
9. | Aronová Lenka | CZE066786 | D | Šenk Team Ludvíkovice |
© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.4.2024 06:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement