Žádná novinka nebyla ve vybraném období nalezena.
Nepodařilo se načíst data ze serveru, kontaktujte, prosím, administrátora
Děkujeme
13:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024 - Velikonoční
Kovárna
Horská 2228, 407 47 Varnsdorf
17:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024 - mimořádný
Centrál restaurace
28. října 2745, 470 01 Česká Lípa
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Pivnice U Hrdličků Gril
V Podhájí 281, 408 01 Rumburk
Bistro Boston
Cihlářská 1213/1, 408 01 Rumburk
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Corso Restaurace
Náměstí 5. května 127, 405 02 Děčín
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Darts klub Jahoda
Masarykova 948, 438 01 Žatec
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Slovan
Chomutovská 1976, 432 01 Kadaň
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Fénix
Komořanská 816, 434 01 Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Sport Bar Honda
Hrnčířská 2576, 470 01 Česká Lípa
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Metro Music Pub Club
Lipová 819, 434 01 Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Hrušků
Anglická 481, 436 01 Litvínov
19:00 Velikonoční turnaj - páteční zahřívák - započítán jako mimořádný Jackpot!
Dušníky 90
Dušníky 90, 411 82 Dušníky
19:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Pohostinství Charvatce
Charvatce 3, 411 19 Charvatce
Pohostinství Pšov
Pšov 16, 441 01 Pšov
28.11.2022| Ludvíkovice - Starý Šenk| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Vítková Marie| Hráčů: 16| Žebříčků: 3
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
13. | Šmiraus Miroslav | CZE074362 | D | Šenk Team Ludvíkovice |
1. | Kočka Stanislav | CZE073213 | A | Black Benešov n/P. |
5. | Pýcha Daniel | CZE069586 | C | Šenk Team Ludvíkovice |
9. | Pekár Pavel | CZE068981 | B | Kopeček Děčín |
7. | Líbalová Gabriela | CZE068744 | D | Corso Děčín |
5. | Vítková Marie | CZE068657 | D | Šenk Team Ludvíkovice |
9. | Kolocová Marcela | CZE068452 | Děčín | |
3. | Čáp Milan | CZE067542 | D | Corso Děčín |
13. | Koloc Vladimír | CZE062346 | C | Šenk Team Ludvíkovice |
13. | Kreidl Petr 1968 | CZE061437 | C | Šenk Team Ludvíkovice |
9. | Kreidl Petr 1993 | CZE061436 | C | Šenk Team Ludvíkovice |
13. | Rataj Václav | CZE057807 | D | Kopeček Děčín |
7. | Chroustová Michaela | CZE056875 | B | Kopeček Děčín |
4. | Štěpánek Martin | CZE050847 | C | Kopeček Děčín |
9. | Kolářová Jiřina | CZE024578 | C | Kopeček Děčín |
2. | Kolář Libor | CZE024498 | C | Kopeček Děčín |
© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.3.2024 16:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement