Výsledková listina turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/55)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký pohár - Finále (muži)

25.11.2022| Dobroměřice - KD| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Minařík Jiří| Hráčů: 55| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
2.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
3.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
4.Panoš Ondřej CZE068972DCowhand Dušníky
5.Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří
5.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
7.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
7.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov
9.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
9.Pokorný Vlastimil CZE000823AKališníci Litoměřice
9.Pomeje Daniel CZE057187ABest of Litoměřice
9.Vlček Ladislav CZE043764BTigers Lenešice
13.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
13.Engel Jan CZE001158AMostecký Most
13.Pomahač Lukáš CZE043464APijonýři Litvínov
13.Viga Vladimír CZE006753DKorbel II Litvínov
17.Cibulka Ondřej CZE062658APijonýři Litvínov
17.Dočekal David CZE064812CMagistři Duo Most
17.Kraus Karel CZE043131APijonýři Litvínov
17.Kutzler Martin CZE046280BCowhand Dušníky
17.Malár David CZE045837AVegas Kings Krupka
17.Navrátil Jaroslav CZE062447CFlorida Děčín
17.Slusarčík Miroslav CZE000223AMetro music club
17.Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most
25.Hájek Luboš CZE050567BH&H Project Most
25.Konejl Josef CZE068037CŠtamgasti Žerotín
25.Křížek Martin CZE070912DCorso Děčín
25.Mareš Jaroslav CZE065690BDream Bar Jirkov
25.Pilař Luboš 2004CZE057211Most
25.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
25.Štrba Vlastislav CZE027567BDream Bar Jirkov
25.Zajíc Jan CZE051481CMagistři Duo Most
33.Cabal Michal CZE058496BJežek Ervěnice
33.Čikoš Radek CZE074326BArsenal Most
33.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
33.Dunovský Michal CZE061448CDream Bar Jirkov
33.Hála Jan CZE044956CJahoda Žatec
33.Kolář Libor CZE024498CKopeček Děčín
33.Kováč Karel CZE012848AKanec Most
33.Krotík Boleslav CZE001129BCowhand Dušníky
33.Malina Robert CZE031336CCowhand Dušníky
33.Minařík Jiří CZE017519APijonýři Litvínov
33.Morávek Tomáš CZE066479BPiráti Louny
33.Morgenstern Vít CZE068673DŠtamgasti Žerotín
33.Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov
33.Pátek Vladimír CZE021181CKotelníci Most
33.Stoikov Denys CZE061444CDream Bar Jirkov
33.Tibitanzl Lukáš CZE045064ABest of Litoměřice
49.Kubík Petr CZE002084BMostecký Most
49.Molnár Jiří CZE066681BSupíci Slovan Kadaň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 17:26:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement