Výsledková listina turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-43/43)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar)

15.10.2022| Dobroměřice - KD| Dvojice muži| Rozhodčí: Baráková Markéta| Dvojic: 43| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov
Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
2.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
3.Vencl David CZE001460ANo Stress Česká Lípa
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
4.Myška Patrik CZE071091APredátoři Heřmanice
Borovský Jakub CZE071929DFP Darts Česká Lípa
5.Chládek Martin CZE020357APijonýři Litvínov
Cibulka Ondřej CZE062658APijonýři Litvínov
5.Pokorný Vlastimil CZE000823AKališníci Litoměřice
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
5.Pusch Petr CZE054940BFormani Duchcov
Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
5.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov
9.Kastl Jiří CZE063864ABest of Litoměřice
Papežík Karel CZE024621ABlack Cat Výškov
10.Molnár Jiří CZE066681BSupíci Slovan Kadaň
Vávra Martin CZE069200AStrawberry Žatec
11.Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov
Čapek Jan CZE000406AStrawberry Žatec
12.Kraus Karel CZE052436BPanoramix Klášterec nad Ohří
David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
13.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
Slusarčík Miroslav CZE000223AMetro music club
14.Hájek Luboš CZE050567BH&H Project Most
Chlupáč Jiří CZE037814BNoční Můry Most
15.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
Míka Lukáš CZE064834ATequila Hrádek nad Nisou
16.Mikesch Václav CZE065908ABlack Cat Výškov
Navrátil Jaroslav CZE062447CFlorida Děčín
17.Křížek Martin CZE070912DCorso Děčín
Jahoda Aleš CZE045359DCorso Děčín
18.Bařtipán Michal CZE040117BPodboráci Hořany
Hajm Jaroslav CZE064392BPodboráci Hořany
19.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
20.Kosejk Václav CZE068208CNoční Můry Most
Panoš Ondřej CZE068972DCowhand Dušníky
21.Spáčil David CZE056641DTulipán Žatec
Semsch Patrik CZE067962DMetro music club
22.Svoboda Lukáš CZE071092DCorso Děčín
Volek Jaroslav CZE071485DCorso Děčín
23.Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří
Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
24.Vondráček Stanislav CZE034898BZB Karakal Ročov
Koutský Václav CZE012846BZB Karakal Ročov
25.Fišer Marcel CZE048420BPanoramix Klášterec nad Ohří
Zeibich Petr CZE024303DPohoda Relax Klašterec nad Ohří
26.Fábera Zdeněk CZE071778CSupíci Slovan Kadaň
Sosnovec Michal CZE065447CKorbel II Litvínov
27.Mareš Jaroslav CZE065690BDream Bar Jirkov
Csáno Dušan CZE058543CHvězdičky z Kapličky Jirkov
28.Poljanský Ivo CZE000841BH&H Project Most
Kunák Marek CZE069611BH&H Project Most
29.Pejchal Filip CZE052183DTulipán Žatec
Pytelka Josef CZE053930DTulipán Žatec
30.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
Kotlár Miroslav CZE064150CNoční Můry Most
31.Vostrý Jiří 1981CZE002673BDream Bar Jirkov
Vostrý Jiří 1959CZE000837BDream Bar Jirkov
32.Bruha Petr CZE040291BMostecký Most
Koláčný Michal CZE004757AMostecký Most
33.Řepík Roman CZE008452DWFS Evaň
Schieferdecker Václav CZE000469CLožisková mafie Pšov
34.Pomeje Daniel CZE057187ABest of Litoměřice
Tibitanzl Lukáš CZE045064ABest of Litoměřice
35.Verner Jakub CZE061621CMagistři Duo Most
Kubík Václav CZE059384BNervotoči na Pekárně
36.Mach Jakub CZE071017DDarts Club Náměstíčko Most
Zachariáš Richard CZE072000DDarts Club Náměstíčko Most
37.Pražák Radek CZE071688CSupíci Slovan Kadaň
Hála Jan CZE044956CJahoda Žatec
38.Bachár Miloslav CZE000432BDream Bar Jirkov
Krejčí Jan CZE046641BTorzo Bílina
39.Čáp Milan CZE068944DCorso Děčín
Koreš Jiří CZE071907DCorso Děčín
40.Legerský Daniel CZE057799DTulipán Žatec
Navrátil Tomáš CZE066603CRozcestí Podbořany
41.Fiala Petr 1993CZE070803AFedor Sokolov
Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
42.Vrbata Martin 1979CZE070680CLožisková mafie Pšov
Vrbata Martin 2015CZE073800CLožisková mafie Pšov
43.Cina Michael CZE026020DH&H Project Most
Lapčík Josef CZE071953DDarts Club Náměstíčko Most
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 30.5.2024 19:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 30.5.2024 19:27:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement