3.9.2022| Dobroměřice - KD Dobroměřice| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Baráková Markéta| Hráčů: 87| Žebříčků: 4
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
65. | Bachár Miloslav | CZE000432 | B | Dream Bar Jirkov |
65. | Bárta Stanislav | CZE037719 | B | Dream Bar Jirkov |
65. | Beránek Miroslav | CZE003936 | A | Dream Bar Jirkov |
65. | Borovský Jakub | CZE071929 | D | FP Darts Česká Lípa |
65. | Černý Milan | CZE056616 | D | Bulldogs Libochovice |
65. | Dolejší Vladimír | CZE001285 | D | Darts Club Náměstíčko Most |
65. | Fábera Zdeněk | CZE071778 | C | Supíci Slovan Kadaň |
65. | Hála Jan | CZE044956 | C | Jahoda Žatec |
65. | Hitman Tomáš | CZE071503 | D | Darts Club Náměstíčko Most |
65. | Hofman Miloslav | CZE067532 | D | 50+ Litvínov |
65. | Holub Martin | CZE009329 | A | Ložisková mafie Pšov |
65. | Husák Libor | CZE070279 | C | Kopeček Děčín |
65. | Kolář Libor | CZE024498 | C | Kopeček Děčín |
65. | Krejčí Jan | CZE046641 | B | Torzo Bílina |
65. | Kulhánek Petr | CZE071767 | Most | |
65. | Slavík Martin | CZE070566 | C | Predátoři Heřmanice |
65. | Stuchlý Lukáš | CZE054954 | C | Cowhand Dušníky |
65. | Stuchlý Milan | CZE056267 | C | Cowhand Dušníky |
65. | Štěpánek Martin | CZE050847 | C | Kopeček Děčín |
65. | Trousil Marek | CZE042579 | D | Darts Club Náměstíčko Most |
65. | Vecko Jakub | CZE061457 | B | Panoramix Klášterec nad Ohří |
65. | Werner Oldřich | CZE005635 | D | Bulldogs Libochovice |
65. | Zloch Vojtěch | CZE052344 | B | WFS Evaň |
49. | Bičan Leoš | CZE070931 | D | H&H Project Most |
49. | Cina Michael | CZE026020 | D | H&H Project Most |
49. | Dvořák Jakub | CZE000736 | B | Supíci Slovan Kadaň |
49. | Husák Martin | CZE070862 | D | Přehoďto Mšené lázně - Charvatce |
49. | Kosma Tomáš | CZE070936 | B | H&H Project Most |
49. | Krotík Boleslav | CZE001129 | B | Cowhand Dušníky |
49. | Linhart Jiří ml. | CZE068035 | C | Predátoři Heřmanice |
49. | Malina Robert | CZE031336 | C | Cowhand Dušníky |
49. | Navrátil Jaroslav | CZE062447 | C | Florida Děčín |
49. | Pliskva Jaroslav | CZE037797 | B | Sea Bowling Medáci Karlovy Vary |
49. | Růžička Michal | CZE063970 | D | Most |
49. | Semenec Václav | CZE037918 | D | Darts Vaders Litvínov |
49. | Sosnovec Michal | CZE065447 | C | Korbel II Litvínov |
49. | Tibitanzl Lukáš | CZE045064 | A | Best of Litoměřice |
49. | Vojtěch Jakub | CZE031226 | C | Křováci Jílové |
49. | Zeibich Petr | CZE024303 | D | Pohoda Relax Klašterec nad Ohří |
33. | Cirok Karol | CZE045722 | B | Metro music club |
33. | Hrnčíř Zbyněk | CZE065208 | B | Florida Děčín |
33. | Just Michal | CZE073096 | D | FP Darts Česká Lípa |
33. | Konejl Josef | CZE068037 | C | Štamgasti Žerotín |
33. | Kutzler Martin | CZE046280 | B | Cowhand Dušníky |
33. | Mleziva Marek | CZE070861 | D | Přehoďto Mšené lázně - Charvatce |
33. | Němec Zdeněk | CZE032038 | A | Ložisková mafie Pšov |
33. | Peč Tomáš | CZE002114 | A | Panoramix Klášterec nad Ohří |
33. | Pusch Petr | CZE054940 | B | Formani Duchcov |
33. | Šedivý Petr | CZE064595 | C | Ložisková mafie Pšov |
33. | Šimko Jakub | CZE061266 |