24.8.2022| Chabařovice - Autokemp Chabařovice| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Minařík Jiří| Hráčů: 44| Žebříčků: 5
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
13. | Wisniewski Tomáš | CZE021152 | C | Devil Dogs Chodov |
5. | Vunderer Milan | CZE063637 | D | Gripeni Liberec |
9. | Vrzák Miroslav | CZE022211 | A | Pijonýři Litvínov |
7. | Viga Vladimír | CZE006753 | D | Korbel II Litvínov |
33. | Trojovský Petr | CZE047612 | C | Korbel II Litvínov |
4. | Třísko Roman | CZE055254 | C | Asterix Nový Bor |
1. | Šmejc Miroslav | CZE002866 | A | Kanec Most |
17. | Škoda Dalibor | CZE041553 | Brno | |
13. | Škaloud František | CZE061476 | B | Horizont Liberec |
33. | Semsch Petr | CZE061622 | D | Metro music club |
25. | Semsch Patrik | CZE067962 | D | Metro music club |
33. | Semenec Václav | CZE037918 | D | Darts Vaders Litvínov |
25. | Sedlák Pavel | CZE053107 | Litoměřice | |
7. | Rubáš Pavel | CZE040113 | B | Arsenal Most |
13. | Roskovec Denis | CZE073346 | Jablonec nad Nisou | |
25. | Rezler Jan | CZE059205 | B | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem |
33. | Písařík Josef | CZE067238 | Skalice | |
9. | Petrželka Miloš | CZE054766 | A | ŠK Sušice |
33. | Oreský Patrik | CZE064162 | C | Šipkový klub Dobranov z.s. |
33. | Olejníček Jakub | CZE073345 | Mikulášovice | |
17. | Novotný Josef | CZE054538 | Klášterec nad Ohří | |
25. | Minařík Jiří | CZE017519 | A | Pijonýři Litvínov |
25. | Mikolášek Marek | CZE051848 | A | Pijonýři Litvínov |
5. | Malár David | CZE045837 | A | Vegas Kings Krupka |
33. | Majstr Jiří | CZE051820 | D | Asterix Nový Bor |
33. | Kubín Milan | CZE054528 | C | Šipkový klub Dobranov z.s. |
13. | Kubík Petr | CZE002084 | B | Mostecký Most |
17. | Krpata Matyáš | CZE060324 | B | Asterix Nový Bor |
9. | Koutný Jan | CZE040765 | B | Bláža Team Kravaře |
2. | Kalášek Jiří | CZE045745 | A | Kanec Most |
17. | Horký Lubor | CZE044008 | B | Goldstar Nové Město pod Smrkem |
33. | Havlas Milan | CZE003611 | B | Asterix Nový Bor |
17. | Hájek Dušan | CZE069215 | B | Korbel II Litvínov |
33. | Foršt Pavel ml. | CZE064951 | D | Metro music club |
17. | Fojtík Kamil | CZE016696 | D | 50+ Litvínov |
17. | Fišer Tomáš | CZE054304 | C | SbH Česká Lípa |
3. | Faltín Jaroslav | CZE047353 | B | Metro music club |
33. | Dostál Jan | CZE031626 | B | Goldstar Nové Město pod Smrkem |
9. | David Karel | CZE004342 | C | Korbel II Litvínov |
25. | Ciprián Martin | CZE061469 | B | Horizont Liberec |
25. | Chlupáč Jiří | CZE037814 | B | Noční Můry Most |
17. | Brokeš Martin | CZE054956 | C | SbH Česká Lípa |
25. | Bičiště Miroslav | CZE010447 | B | Asterix Nový Bor |
33. | Belanský Josef | CZE050111 | B | Asterix Nový Bor |