23.4.2022| Dobroměřice - KD| Dvojice muži| Rozhodčí: Baráková Markéta| Dvojic: 38| Žebříčků: 3
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
37. | Cina Michael | CZE026020 | D | H&H Project Most |
Novotný Michal | CZE070643 | D | H&H Project Most | |
23. | Dostál Václav | CZE063665 | D | Darts Vaders Litvínov |
Loos Petr ml. | CZE053576 | D | Darts Vaders Litvínov | |
32. | Volek Jaroslav | CZE071485 | D | Corso Děčín |
Svoboda Lukáš | CZE071092 | D | Corso Děčín | |
24. | Panoš Ondřej | CZE068972 | D | Cowhand Dušníky |
Stuchlý Lukáš | CZE054954 | C | Cowhand Dušníky | |
25. | Semsch Patrik | CZE067962 | D | Metro music club |
Franta Roman | CZE041792 | C | Pijonýři Litvínov | |
11. | Zeibich Petr | CZE024303 | D | Pohoda Relax Klašterec nad Ohří |
Papežík Karel | CZE024621 | A | Black Cat Výškov | |
16. | Navrátil Jaroslav | CZE062447 | C | Florida Děčín |
Husák Libor | CZE070279 | C | Kopeček Děčín | |
29. | Štěpánek Martin | CZE050847 | C | Kopeček Děčín |
Koloc Vladimír | CZE062346 | C | Šenk Team Ludvíkovice | |
35. | Trojovský Petr | CZE047612 | C | Korbel II Litvínov |
Sosnovec Michal | CZE065447 | C | Korbel II Litvínov | |
27. | Vojtěch Jakub | CZE031226 | C | Křováci Jílové |
Kolář Libor | CZE024498 | C | Kopeček Děčín | |
30. | Hála Jan | CZE044956 | C | Jahoda Žatec |
Klicpera David | CZE039666 | B | Strawberry Žatec | |
36. | Kosejk Václav | CZE068208 | C | Noční Můry Most |
Kosma Tomáš | CZE070936 | B | H&H Project Most | |
5. | Kraus Karel | CZE052436 | B | Panoramix Klášterec nad Ohří |
David Karel | CZE004342 | C | Korbel II Litvínov | |
18. | Molnár Jiří | CZE066681 | B | Supíci Slovan Kadaň |
Stoikov Denys | CZE061444 | C | Dream Bar Jirkov | |
28. | Bařtipán Michal | CZE040117 | B | Podboráci Hořany |
Hajm Jaroslav | CZE064392 | B | Podboráci Hořany | |
14. | Fišer Marcel | CZE048420 | B | Panoramix Klášterec nad Ohří |
Vecko Jakub | CZE061457 | B | Panoramix Klášterec nad Ohří | |
10. | Hájek Luboš | CZE050567 | B | H&H Project Most |
Chlupáč Jiří | CZE037814 | B | Noční Můry Most | |
31. | Hlaváček Petr | CZE010663 | B | Václavák Černčice |
Koutský Václav | CZE012846 | B | ZB Karakal Ročov | |
34. | Matzke Stanislav | CZE066861 | B | ZB Karakal Ročov |
Vondráček Stanislav | CZE034898 | B | ZB Karakal Ročov | |
21. | Mikolášek Rudolf | CZE067979 | B | Dream Bar Jirkov |
Melichar Petr | CZE058529 | B | Dream Bar Jirkov | |
33. | Šulha Maxim | CZE041608 | B | Nervotoči na Pekárně |
Pelikán Vladimír | CZE003359 | B | Noční Můry Most | |
9. | Cibulka Ondřej | CZE062658 | A | Pijonýři Litvínov |
Hofman Miloslav | CZE067532 | D | 50+ Litvínov | |
2. | Fidler David | CZE061743 | A | U Havlů pension Třebenice |
Smolka Miroslav | CZE000587 | B | U Havlů pension Třebenice | |
20. | Jičínský Milan | CZE026549 | A | Dream Bar Jirkov |
Bárta Stanislav | CZE037719 | B | Dream Bar Jirkov | |
15. | Peč Tomáš | CZE002114 | A | Panoramix Klášterec nad Ohří |
Pusch Petr | CZE054940 | B | Formani Duchcov | |
5. | Chadima Kamil | CZE027146 | A | No Stress Česká Lípa |
Myška Patrik | CZE071091 | A | Predátoři Heřmanice | |
17. | Dostál Petr | CZE052889 | A | Tulipán Žatec |
Hotový Miroslav | CZE039380 | A | Panoramix Klášterec nad Ohří | |
12. | Fiala Petr | CZE030729 | A | Ložisková mafie Pšov |
Trnka Jiří | CZE032649 | A | Fedor Sokolov | |
1. | Hájek Zdeněk | CZE000284 | A | Kališníci Litoměřice |
Pokorný Vlastimil | CZE000823 | A | Kališníci Litoměřice | |
13. | Handl Radovan | CZE053799 | A | Dream Bar Jirkov |
Macháček Petr | CZE017551 | A | Best of Litoměřice | |
4. | Němec Zdeněk | CZE032038 | A | Ložisková mafie Pšov |
Čapek Jan | CZE000406 | A | Strawberry Žatec | |
26. | Pomeje Daniel | CZE057187 | A | Best of Litoměřice |
Tibitanzl Lukáš | CZE045064 | A | Best of Litoměřice | |
5. | Slusarčík Miroslav | CZE000223 | A | Metro music club |
Skřipský Stanislav | CZE022079 | A | Ložisková mafie Pšov | |
3. | Šmejc Miroslav | CZE002866 | A | Kanec Most |
Kalášek Jiří | CZE045745 | A | Kanec Most | |
19. | Vávra Martin | CZE069200 | A | Strawberry Žatec |
Hanykýř Michal | CZE045715 | A | Bukovina | |
5. | Vencl David | CZE001460 | A | No Stress Česká Lípa |
Pavlík Jiří | CZE058492 | A | No Stress Česká Lípa | |
22. | Cibulka Václav | CZE005797 | Litvínov | |
Semsch Petr | CZE061622 | D | Metro music club | |
38. | Pilař Luboš 2004 | CZE057211 | Most | |
Pilař Luboš 1972 | CZE054959 | Most |