Výsledková listina turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-38/38)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar)

23.4.2022| Dobroměřice - KD| Dvojice muži| Rozhodčí: Baráková Markéta| Dvojic: 38| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Pokorný Vlastimil CZE000823AKališníci Litoměřice
2.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
Smolka Miroslav CZE000587BU Havlů pension Třebenice
3.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
4.Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov
Čapek Jan CZE000406AStrawberry Žatec
5.Chadima Kamil CZE027146ANo Stress Skalice
Myška Patrik CZE071091APredátoři Heřmanice
5.Kraus Karel CZE052436BPanoramix Klášterec nad Ohří
David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
5.Slusarčík Miroslav CZE000223AMetro music club
Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
5.Vencl David CZE001460ANo Stress Skalice
Pavlík Jiří CZE058492ANo Stress Skalice
9.Cibulka Ondřej CZE062658APijonýři Litvínov
Hofman Miloslav CZE067532D50+ Litvínov
10.Hájek Luboš CZE050567BH&H Project Most
Chlupáč Jiří CZE037814BNoční Můry Most
11.Zeibich Petr CZE024303DPohoda Relax Klašterec nad Ohří
Papežík Karel CZE024621ABlack Cat Výškov
12.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
13.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov
Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
14.Fišer Marcel CZE048420BPanoramix Klášterec nad Ohří
Vecko Jakub CZE061457BPanoramix Klášterec nad Ohří
15.Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
Pusch Petr CZE054940BFormani Duchcov
16.Navrátil Jaroslav CZE062447CFlorida Děčín
Husák Libor CZE070279CKopeček Děčín
17.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří
18.Molnár Jiří CZE066681BSupíci Slovan Kadaň
Stoikov Denys CZE061444CDream Bar Jirkov
19.Vávra Martin CZE069200AStrawberry Žatec
Hanykýř Michal CZE045715ABukovina
20.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
21.Mikolášek Rudolf CZE067979BDream Bar Jirkov
Melichar Petr CZE058529BDream Bar Jirkov
22.Cibulka Václav CZE005797Litvínov
Semsch Petr CZE061622DMetro music club
23.Dostál Václav CZE063665DDarts Vaders Litvínov
Loos Petr ml. CZE053576DDarts Vaders Litvínov
24.Panoš Ondřej CZE068972DCowhand Dušníky
Stuchlý Lukáš CZE054954CCowhand Dušníky
25.Semsch Patrik CZE067962DMetro music club
Franta Roman CZE041792CPijonýři Litvínov
26.Pomeje Daniel CZE057187ABest of Litoměřice
Tibitanzl Lukáš CZE045064ABest of Litoměřice
27.Vojtěch Jakub CZE031226CKřováci Jílové
Kolář Libor CZE024498CKopeček Děčín
28.Bařtipán Michal CZE040117BPodboráci Hořany
Hajm Jaroslav CZE064392BPodboráci Hořany
29.Štěpánek Martin CZE050847CKopeček Děčín
Koloc Vladimír CZE062346CŠenk Team Ludvíkovice
30.Hála Jan CZE044956CJahoda Žatec
Klicpera David CZE039666BStrawberry Žatec
31.Hlaváček Petr CZE010663BVáclavák Černčice
Koutský Václav CZE012846BZB Karakal Ročov
32.Volek Jaroslav CZE071485DCorso Děčín
Svoboda Lukáš CZE071092DCorso Děčín
33.Šulha Maxim CZE041608BNervotoči na Pekárně
Pelikán Vladimír CZE003359BNoční Můry Most
34.Matzke Stanislav CZE066861BZB Karakal Ročov
Vondráček Stanislav CZE034898BZB Karakal Ročov
35.Trojovský Petr CZE047612CKorbel II Litvínov
Sosnovec Michal CZE065447CKorbel II Litvínov
36.Kosejk Václav CZE068208CNoční Můry Most
Kosma Tomáš CZE070936BH&H Project Most
37.Cina Michael CZE026020DH&H Project Most
Novotný Michal CZE070643DH&H Project Most
38.Pilař Luboš 2004CZE057211Most
Pilař Luboš 1972CZE054959Most
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.7.2024 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.7.2024 14:18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement