Výsledková listina turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/92)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži

23.4.2022| Dobroměřice - KD| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Baráková Markéta| Hráčů: 92| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Papežík Karel CZE024621ABlack Cat Výškov
2.Smolka Miroslav CZE000587BU Havlů pension Třebenice
3.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
4.Vávra Martin CZE069200AStrawberry Žatec
5.Myška Patrik CZE071091APredátoři Heřmanice
5.Slusarčík Miroslav CZE000223AMetro music club
7.Cibulka Ondřej CZE062658APijonýři Litvínov
7.Konejl Josef CZE068037CŠtamgasti Žerotín
9.Chadima Kamil CZE027146ANo Stress Česká Lípa
9.Čížek Zdeněk CZE003576ABlack Cat Výškov
9.Koutský Václav CZE012846BZB Karakal Ročov
9.Stuchlý Lukáš CZE054954CCowhand Dušníky
13.Pavlík Jiří CZE058492ANo Stress Česká Lípa
13.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
13.Vencl David CZE001460ANo Stress Česká Lípa
13.Vondráček Stanislav CZE034898BZB Karakal Ročov
17.Čapek Jan CZE000406AStrawberry Žatec
17.Fidler František CZE009814BU Havlů pension Třebenice
17.Hrnčíř Zbyněk CZE065208BFlorida Děčín
17.Husák Libor CZE070279CKopeček Děčín
17.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
17.Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov
17.Roháč Pavel CZE069053BVáclavák Černčice
17.Sedláček David CZE066340BKlikaři Litovel
25.Goldhamer Miloslav CZE068096CŠtamgasti Žerotín
25.Hájek Luboš CZE050567BH&H Project Most
25.Hajm Jaroslav CZE064392BPodboráci Hořany
25.Krotík Boleslav CZE001129BCowhand Dušníky
25.Melichar Petr CZE058529BDream Bar Jirkov
25.Pomeje Daniel CZE057187ABest of Litoměřice
25.Šimko Jakub CZE061266
25.Vlček Ladislav CZE043764BTigers Lenešice
33.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
33.Bařtipán Michal CZE040117BPodboráci Hořany
33.Cabal Michal CZE058496BJežek Ervěnice
33.Cina Michael CZE026020DH&H Project Most
33.Hanykýř Michal CZE045715ABukovina
33.Hofman Miloslav CZE067532D50+ Litvínov
33.Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří
33.Loos Petr ml. CZE053576DDarts Vaders Litvínov
33.Panoš Ondřej CZE068972DCowhand Dušníky
33.Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
33.Pilař Luboš 2004CZE057211Most
33.Řepík Roman CZE008452DWFS Evaň
33.Šimko Viktor CZE000762Chýnov
33.Šulha Maxim CZE041608BNervotoči na Pekárně
33.Vecko Jakub CZE061457BPanoramix Klášterec nad Ohří
33.Vojtěch Jakub CZE031226CKřováci Jílové
49.Beran Miroslav CZE011778CCowhand Dušníky
49.Cibulka Václav CZE005797Litvínov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.2.2024 21:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.2.2024 21:52:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement