Výsledková listina turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/59)
  Náhled Tisk Nahoru
Open Ústeckého kraje - muži

6.1.2018 | Písty U Maxima | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Gabriel František | Hráčů: 59 | Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty
2. Hájek Tomáš CZE036305 A WFS Evaň
3. Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
4. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
5. Grassl Tomáš CZE026965 A Rozdělovský Péčko Kladno
6. Šusta Miroslav CZE052903 Kralupy nad Vltavou
7. Čáp Tomáš CZE024596 B Ostré hroty Svémyslice
8. Huml Jiří CZE037149 A Patrioti Ústí nad Labem
9. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
10. Krotík Boleslav CZE001129 B Cowhand Dušníky
11. Pallas Pavel CZE009061 C Marná snaha Slaný
12. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty
13. Dbalý Petr CZE012014 A Rozdělovský Péčko Kladno
14. Rámeš Roman CZE007730 A Profi Tytan Písty
15. Staško David CZE000511 A Best of Litoměřice
16. Vencl David CZE001460 A U Havlů pension Třebenice
17. Hájek Jiří CZE036594 A Best of Litoměřice
18. Heber Jiří CZE045118 B Běsnící pávové Kladno
19. Kurek Jan CZE046009 B Asterix Nový Bor
20. Minařík Jiří CZE017519 B Pijonýři Litvínov
21. Pytrus Petr CZE052907 C Základna Kralupy n/Vlt.
22. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty
23. Trobl Martin CZE048832 B DC Máchalové Kladno
24. Wollenheit Milan CZE051031 C Hrobaři Charvatce
25. Kulhánek Jiří CZE044726 B ŠK Roztoky
26. Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
27. Mikula Zdeněk CZE051029 C Hrobaři Charvatce
28. Nedó David CZE049959 B Ostré hroty Svémyslice
29. Reichl Vít CZE048144 D ŠK Pokratická hospůdka
30. Souček Libor CZE002684 B ŠK Figury Libčice nad Vltavou
31. Šatra Petr CZE041806 C Profi Tytan Písty
32. Záruba Jiří CZE001563 A Zlatý Barbaři Praha
33. Anderle Václav CZE000997 A Pivoni Čížkovice
34. Boor Jan CZE009724 A U Havlů pension Třebenice
35. Čermák Pavel CZE054338 B Chalupáři Slaný
36. Fidler Ladislav CZE016681 A Hrobaři Charvatce
37. Mrvík Jakub CZE040389 Praha 8
38. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce
39. Kouba Antonín CZE058241 D ŠK Pokratická hospůdka
40. Kutzler Martin CZE046280 B Cowhand Dušníky
41. Labský Miroslav CZE001421 Praha 10
42. Lahovský Václav CZE048115 D ŠK Pokratická hospůdka
43. Mišík Miroslav CZE059836
44. Mrázek Vladimír CZE039373 C MANDL Klub Žatec
45. Mydlář Roman CZE008015 C Srbeč
46. Škárka Tomáš CZE051036 D Litoměřice
47. Šrettr Vladimír CZE003757 C Profi Tytan Písty
48. Vokoun Martin CZE020333 C Hrobaři Charvatce
49. Beran Miroslav CZE011778 C Marná snaha Slaný
50. Gráfek Martin CZE048917 C 1. DC Litoměřice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2019 23:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 01:37:17