Výsledková listina turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/84)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži

26.2.2022| Dobroměřice - KD| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Baráková Markéta| Hráčů: 84| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
2.Beránek Miroslav CZE003936ADream Bar Jirkov
3.Slusarčík Miroslav CZE000223AMetro music club
4.Čížek Zdeněk CZE003576ABlack Cat Výškov
5.Dočekal David CZE064812CMagistři Duo Most
5.Pomahač Lukáš CZE043464APijonýři Litvínov
7.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
7.Roháč Pavel CZE069053BVáclavák Černčice
9.Kastl Jiří CZE063864ABest of Litoměřice
9.Kraus Karel CZE043131APijonýři Litvínov
9.Šimko Viktor CZE000762Chýnov
9.Zajíc Jan CZE051481CMagistři Duo Most
13.Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
13.Pomeje Daniel CZE057187ABest of Litoměřice
13.Pusch Petr CZE054940BFormani Duchcov
13.Vojtěch Jakub CZE031226CKřováci Jílové
17.Baron Marcel CZE011709ALožisková mafie Pšov
17.Hájek Luboš CZE050567BH&H Project Most
17.Holub Martin CZE009329ALožisková mafie Pšov
17.Malkus Vlastimil CZE052482ALožisková mafie Pšov
17.Řepík Roman CZE008452DWFS Evaň
17.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
17.Smolka Miroslav CZE000587BU Havlů pension Třebenice
17.Šedivý Petr CZE064595CLožisková mafie Pšov
25.Bér Jaroslav CZE033883BBořeň Bílina
25.Krotík Boleslav CZE001129BCowhand Dušníky
25.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
25.Mikolášek Rudolf CZE067979BDream Bar Jirkov
25.Šáro Michal CZE039824BMetro music club
25.Šimko Jakub CZE061266
25.Štěpánek Martin CZE050847CKopeček Děčín
25.Tomov Ladislav CZE029061BLožisková mafie Pšov
33.Bartoň Radek CZE066510BBlack Benešov n/P.
33.Bohatý Petr CZE043206ABlack Cat Výškov
33.Čapek Jan CZE000406AStrawberry Žatec
33.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
33.Dvořák Tomáš CZE050609BLožisková mafie Pšov
33.Goldhamer Miloslav CZE068096CŠtamgasti Žerotín
33.Gunar Michal CZE063544BWFS Evaň
33.Husák Libor CZE070279CKopeček Děčín
33.Konejl Josef CZE068037CŠtamgasti Žerotín
33.Malina Robert CZE031336CCowhand Dušníky
33.Matzke Stanislav CZE066861BZB Karakal Ročov
33.Novotný Michal CZE070643DH&H Project Most
33.Pytelka Josef CZE053930DTulipán Žatec
33.Trousil Marek CZE042579DDarts Club Náměstíčko Most
33.Vondráček Stanislav CZE034898BZB Karakal Ročov
33.Žďárský Jan CZE011648Blatno (Chomutov)
49.Bachár Miloslav CZE000432BDream Bar Jirkov
49.Fidler František CZE009814BU Havlů pension Třebenice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.2.2024 21:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.2.2024 21:22:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement