Výsledková listina turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/84)
 NáhledTiskNahoru
Nominační Reg.Master Ústecka - muži

26.2.2022| Dobroměřice - KD| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Baráková Markéta| Hráčů: 84| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Fidler David CZE061743BU Havlů pension Třebenice
2.Beránek Miroslav CZE003936ADream Bar Jirkov
3.Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
4.Čížek Zdeněk CZE003576BBlack Cat Výškov
5.Dočekal David CZE064812DMagistři Duo Most
5.Pomahač Lukáš CZE043464BPijonýři Litvínov
7.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
7.Roháč Pavel CZE069053Václavák Černčice
9.Kastl Jiří CZE063864BPhoenix Ústí nad Labem
9.Kraus Karel CZE043131BPijonýři Litvínov
9.Šimko Viktor CZE000762Chýnov
9.Zajíc Jan CZE051481CMagistři Duo Most
13.Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
13.Pomeje Daniel CZE057187BBest of Litoměřice
13.Pusch Petr CZE054940AFofr Duchcov
13.Vojtěch Jakub CZE031226CKřováci Jílové
17.Baron Marcel CZE011709ALožisková mafie Pšov
17.Hájek Luboš CZE050567DH&H Project Most
17.Holub Martin CZE009329ALožisková mafie Pšov
17.Malkus Vlastimil CZE052482BMANDL Klub Žatec
17.Řepík Roman CZE008452BCowhand Dušníky
17.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
17.Smolka Miroslav CZE000587AU Havlů pension Třebenice
17.Šedivý Petr CZE064595BLožisková mafie Pšov
25.Bér Jaroslav CZE033883BBořeň Bílina
25.Krotík Boleslav CZE001129BCowhand Dušníky
25.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
25.Mikolášek Rudolf CZE067979BMarkéta Jirkov
25.Šáro Michal CZE039824BMetro music club
25.Šimko Jakub CZE061266
25.Štěpánek Martin CZE050847DKopeček Děčín
25.Tomov Ladislav CZE029061ALožisková mafie Pšov
33.Bartoň Radek CZE066510CMladá Boleslav
33.Bohatý Petr CZE043206BBlack Cat Výškov
33.Čapek Jan CZE000406AMANDL Klub Žatec
33.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
33.Dvořák Tomáš CZE050609BLožisková mafie Pšov
33.Goldhamer Miloslav CZE068096DŽerotínská Hospoda
33.Gunar Michal CZE063544BWFS Evaň
33.Husák Libor CZE070279DKopeček Děčín
33.Konejl Josef CZE068037DŽerotínská Hospoda
33.Malina Robert CZE031336DCowhand Dušníky
33.Matzke Stanislav CZE066861DZB Karakal Ročov
33.Novotný Michal CZE070643H&H Project Most
33.Pytelka Josef CZE053930Tulipán Žatec
33.Trousil Marek CZE042579AFofr Duchcov
33.Vondráček Stanislav CZE034898BZB Karakal Ročov
33.Žďárský Jan CZE011648Blatno (Chomutov)
49.Bachár Miloslav CZE000432BŠipková Růže Jirkov
49.Fidler František CZE009814CU Havlů pension Třebenice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 14.8.2022 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 14.8.2022 11:04:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement