Výsledková listina turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-28/28)
 NáhledTiskNahoru
Open Teplicko dvojice

19.2.2022| Duchcov - Klubovna Duchcov| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Kropáček Jindřich| Dvojic: 28| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Krotil Karel CZE053080ATorzo Bílina
Strunz Otta CZE046182ATorzo Bílina
2.Rouč Petr CZE000891ADream Bar Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
3.Fidler David CZE061743BU Havlů pension Třebenice
Smolka Miroslav CZE000587BU Havlů pension Třebenice
4.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Kováč Karel CZE012848AKanec Most
5.Kolář Libor CZE024498CKopeček Děčín
Vojtěch Jakub CZE031226CKřováci Jílové
5.Vlček Patrik CZE002175AFormani Duchcov
Pusch Petr CZE054940AFofr Duchcov
7.Cirok Karol CZE045722BMetro music club
Tůma František CZE066355CNervotoči na Pekárně
7.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
9.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
9.Kopřiva Lubomír CZE055136BPhoenix Ústí nad Labem
Adamec Jiří CZE055133BPhoenix Ústí nad Labem
9.Kropáček Jindřich CZE001624AKapitán Duchcov
Blahník Roman CZE053507AKapitán Duchcov
9.Šáro Michal CZE039824BMetro music club
Hájek Luboš CZE050567DH&H Project Most
13.Fidler František CZE009814BU Havlů pension Třebenice
Polák Lubomír CZE064331BU Havlů pension Třebenice
13.Hájek Otto CZE055126CKapitán Duchcov
Šulek Radim CZE050056DKapitán Duchcov
13.Januš Jiří 1953CZE003020Pošta Dubí
Januš Jiří 1989CZE019801Dubí 2
13.Kolářová Jiřina CZE024578CKopeček Děčín
Chroustová Michaela CZE056875CKopeček Děčín
17.Blahníková Lenka CZE055129DKapitán Duchcov
Šlabjarová Pavla CZE054568DKapitán Duchcov
17.Buka Karel CZE041849AFofr Duchcov
Skramušský Josef CZE026992AFofr Duchcov
17.Klikar Roman CZE067456DLegenda Teplice
Havlík Jiří CZE004913DLegenda Teplice
17.Krejčí Jan CZE046641BBořeň Bílina
Tibitanzl Lukáš CZE045064BBest of Litoměřice
17.Ledl Tomáš CZE033132AKanec Most
Štrálová Denisa CZE071151Teplice
17.Malár David CZE045837AZelenáči Prosetice
Jeřábek Jiří CZE051195BMetro music club
17.Šušlík Radek CZE044668Osek
Horová Simona CZE068407Teplice
17.Tobola Michal CZE070640DH&H Project Most
Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
25.Novák Dominik CZE067293CKapitán Duchcov
Obr Jiří CZE008209CKapitán Duchcov
25.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
Faltín Jaroslav CZE047353BMetro music club
25.Šuleková Petra CZE065410DKapitán Duchcov
Kovalčíková Kateřina CZE062240Duchcov
25.Viszt Milan CZE071146Ústí nad Labem
Vopata Lukáš CZE043167Litoměřice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 28.5.2023 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 28.5.2023 05:23:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement