Výsledková listina turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/99)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži

16.10.2021| Proboštov - Sokolovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Baráková Markéta| Hráčů: 99| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les
2.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
3.Bohatý Petr CZE043206ABlack Cat Výškov
4.Pusch Petr CZE054940BFormani Duchcov
5.Jonica Martin CZE039936ATulipán Žatec
5.Papežík Karel CZE024621ABlack Cat Výškov
7.Navrátil Jaroslav CZE041837DŠutráci Oldřichov
7.Třísko Roman CZE055254CAsterix Nový Bor
9.Dočekal David CZE064812CMagistři Duo Most
9.Engel Jan CZE001158AMostecký Most
9.Kastl Jiří CZE063864ABest of Litoměřice
9.Pomahač Lukáš CZE043464APijonýři Litvínov
13.Hrnčíř Zbyněk CZE065208BFlorida Děčín
13.Mikesch Václav CZE065908ABlack Cat Výškov
13.Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov
13.Slusarčík Miroslav CZE000223AMetro music club
17.Kraus Karel 1993CZE052436BPanoramix Klášterec nad Ohří
17.Krotík Boleslav CZE001129BCowhand Dušníky
17.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
17.Mareš Jaroslav CZE065690BDream Bar Jirkov
17.Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
17.Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
17.Strunz Otta CZE046182ATorzo Bílina
17.Tvrzník Tomáš CZE008782BProfi Tytan Písty
25.Cerman Michal CZE052171BJežek Ervěnice
25.Chládek Martin CZE020357APijonýři Litvínov
25.Cibulka Ondřej CZE062658APijonýři Litvínov
25.Glogovský František ml. CZE000085AMostecký Most
25.Pavlát Tomáš CZE037067Býčkovice
25.Pavlík Jiří CZE058492ANo Stress Skalice
25.Ráž Marek CZE054589ADémoni Chotyně
25.Stoikov Denys CZE061444CDream Bar Jirkov
33.Cabal Michal CZE058496BJežek Ervěnice
33.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
33.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
33.Fidler Ladislav CZE016681BCowhand Dušníky
33.Franta Roman CZE041792CPijonýři Litvínov
33.Hájek Jiří CZE036594BDenisa Bohušovice
33.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov
33.Hlavsa Roman CZE051847BKorf Dubí
33.Januš Jakub CZE005378Košťany
33.Kolář Libor CZE024498CKopeček Děčín
33.Krejčí Jan CZE046641BTorzo Bílina
33.Molnár Jiří CZE066681BSupíci Slovan Kadaň
33.Novotný Daniel CZE057514CRock Klub Lovosice
33.Tůma František CZE066355BH&H Project Most
33.Vencl David CZE001460ANo Stress Skalice
33.Vlček Patrik CZE002175BFormani Duchcov
49.Braum Jan CZE002278BHoka Most
49.Fidler František CZE009814BU Havlů pension Třebenice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.6.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.6.2024 06:21:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement