9.11.2019| Most Mamut rest.| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Bláhová Monika| Dvojic: 28| Žebříčků: 5
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Kalášek Jiří | CZE045745 | A | Kanec Most |
Trousil Marek | CZE042579 | D | Darts Club Náměstíčko Most | |
2. | Čečelický Karel | CZE000741 | B | Metro music club |
Šmejc Miroslav | CZE002866 | A | Kanec Most | |
3. | Jičínský Milan | CZE026549 | A | Dream Bar Jirkov |
Kocánová Lucie | CZE060456 | A | Dream Bar Jirkov | |
4. | Cibulka Ondřej | CZE062658 | A | Pijonýři Litvínov |
Chládek Martin | CZE020357 | A | Pijonýři Litvínov | |
5. | Kindl Martin | CZE052511 | B | Arsenal Most |
Zajíc Jan | CZE051481 | C | Magistři Duo Most | |
6. | Pokorný Michal | CZE000441 | D | Mostecký Most |
Zajíc Martin | CZE031655 | B | Arsenal Most | |
7. | Engel Jan | CZE001158 | A | Mostecký Most |
Radová Karla | CZE000873 | A | Mostecký Most | |
8. | Bozó András | CZE060041 | Velký Meder | |
Chlupáč Jiří | CZE037814 | B | Noční Můry Most | |
9. | Bárta Stanislav | CZE037719 | B | Dream Bar Jirkov |
Bláhová Monika | CZE054559 | A | Dream Bar Jirkov | |
10. | Coupé René | CZE063482 | C | Sokolovna Lom |
Hrubý Štěpán | CZE042864 | B | Ložisková mafie Pšov | |
11. | Kubíková Pavla | CZE030187 | B | Mostecký Most |
Kubík Petr | CZE002084 | B | Mostecký Most | |
12. | Jareš Michael | CZE055697 | Most | |
Moulis Michal | CZE000711 | B | Arsenal Most | |
13. | Glogovský František ml. | CZE000085 | A | Mostecký Most |
Trs Vladimír | CZE001967 | Most | ||
14. | Klaban Tomáš | CZE001323 | B | Mostecký Most |
Rubáš Pavel | CZE040113 | B | Arsenal Most | |
15. | Murgaš Milan | CZE001184 | Most | |
Šnírer Milan | CZE000341 | Mostecký Most | ||
16. | Braum Jan | CZE002278 | B | Hoka Most |
Melchart Karel | CZE061459 | C | Kozí Dech Most | |
17. | Peč Tomáš | CZE002114 | A | Panoramix Klášterec nad Ohří |
Valenta Petr | CZE006691 | A | Ložisková mafie Pšov | |
18. | Koláčný Michal | CZE004757 | A | Mostecký Most |
Procházka Robert | CZE003370 | Most | ||
19. | Kotner Karel | CZE043433 | B | Nervotoči na Pekárně |
Směja Radek | CZE049312 | B | Nervotoči na Pekárně | |
20. | Cibulka Václav | CZE005797 | Litvínov | |
Minařík Jiří | CZE017519 | A | Pijonýři Litvínov | |
21. | Chlouda Pavel | CZE025124 | D | U Páji Most |
Ország Pavel | CZE047433 | D | U Páji Most | |
22. | Skopař Petr | CZE013758 | C | Kozí Dech Most |
Virág Tibor | CZE001081 | C | Kozí Dech Most | |
23. | Šmehlík Jan | CZE060870 | C | Magistři Duo Most |
Trubačová Lenka | CZE062659 | Most | ||
24. | Mikolášek Jiří | CZE020399 | D | Špuntíci Most |
Šejirman Robert | CZE054560 | Most | ||
25. | Černá Šárka | CZE052512 | Obrnice | |
Popovičová Kateřina | CZE052308 | Most | ||
26. | Brdek Bohuslav | CZE021184 | Most | |
Pátek Vladimír | CZE021181 | C | Kotelníci Most | |
27. | Pelikán Vladimír | CZE003359 | B | Noční Můry Most |
Veverka Tomáš | CZE037225 | C | Kosmos Most Darts | |
28. | Berky Zdeněk | CZE020487 | Havraň | |
Lodl Petr | CZE065820 | Most |