Výsledková listina turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-49/49)
 NáhledTiskNahoru
Open Litoměřicko jednotlivci

6.8.2021| Písty - U Maxima| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Gabriel František| Hráčů: 49| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Dbalý Petr CZE012014ARozdělovský Péčko Kladno
2.Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
3.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
4.Boor Jan CZE009724AKališníci Litoměřice
5.Pomeje Daniel CZE057187BBest of Litoměřice
6.Pokorný Vlastimil CZE000285Králův Dvůr
7.Belza Zdeněk CZE059361CŠK Vikingové Litoměřice
8.Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice
9.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov
10.Malár David CZE045837AZelenáči Prosetice
11.Petrželka Miloš CZE054766AŠK Sušice
12.Řepík Roman CZE008452BCowhand Dušníky
13.Koutný Jan CZE040765BBláža Team Kravaře
14.Šulík Ladislav CZE038271BBláža Team Kravaře
15.Tvrzník Tomáš CZE008782BDenisa Bohušovice
16.Malina Robert CZE031336DCowhand Dušníky
17.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
18.Šedivý Petr CZE064595CLožisková mafie Pšov
19.Malina Jakub CZE040476CVohníváci České Budějovice
20.Kašparová Veronika CZE054811BBest of Litoměřice
21.Dbalá Dagmar CZE003520CKladno
22.Šrettr Vladimír CZE003757CProfi Tytan Písty
23.Rážek Miroslav CZE011271BProfi Tytan Písty
24.Šímová Monika CZE047242CU Holečků Kladno
25.Průcha Petr CZE064159CProfi Tytan Písty
26.Kleinová Šárka CZE057140C
27.Bílek Petr CZE008105BCowhand Dušníky
28.Kováč Miroslav CZE063530CMarná snaha Slaný
29.Kováč Tomáš CZE057454CManiac darts Rakovník
30.Heber Jiří CZE045118CU Holečků Kladno
31.Handlová Klára CZE053800A
32.Malina Karel CZE030757CDC Los Číčos Praha
33.Fidlerová Romana CZE049869DCowhand Dušníky
34.Reichl Vít CZE048144CŠK Vikingové Litoměřice
35.Zajíček Pavel CZE040475CProfi Tytan Písty
36.Fišerová Štěpánka CZE048113CŠK Vikingové Litoměřice
37.Hanslová Michaela CZE068892CMarná snaha Slaný
38.Vrtílka Gabriel CZE065285Podlešín
39.Fidler Ladislav CZE016681BCowhand Dušníky
40.Kutzler Martin CZE046280BCowhand Dušníky
41.Gabriel Aleš CZE015543BProfi Tytan Písty
42.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
43.Šatra Petr CZE041806CProfi Tytan Písty
44.Gabrielová Kristýna CZE049867Písty
45.Hála Jan CZE044956CJahoda Žatec
46.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice
47.Sněhota Jiří CZE056120Dušníky
48.Tibitanzl Lukáš CZE045064BBest of Litoměřice
49.Zajíčková Hana CZE017272CProfi Tytan Písty
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 2.6.2023 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 2.6.2023 23:20:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement