Výsledková listina turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/89)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži - 1. kolo

19.1.2019 | KD Dobroměřice | Jednotlivci muži | Hráčů: 89 | Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
2. Trousil Marek CZE042579 A Kanec Most
3. Hájek Jiří CZE036594 B Best of Litoměřice
4. Zýka Dušan CZE023318 A Šipkový spolek Žatec
5. Buka Karel CZE041849 A Diesláci Proboštov
6. Pešout Jiří CZE001352 A Mexiko Chomutov
7. Pomeje Daniel CZE057187 B Best of Litoměřice
8. Pokorný Jaroslav CZE010163 A Tornádo Chomutov
9. Šáro Michal CZE039824 A Metro music club
10. Blahník Roman CZE053507 A Diesláci Proboštov
11. Vondráček Petr CZE017279 A Tigers Lenešice
12. Kutzler Martin CZE046280 B Cowhand Dušníky
13. Kokeš Václav CZE017617 B Hrobaři Charvatce
14. Moučka Daniel CZE004595 B Těžké váhy Liběšice
15. Souček Michal CZE051825 C Čeští lvi Mimoň
16. Vaja Martin CZE030878 B Těžké váhy Liběšice
17. Rom Jaroslav CZE004462 A Sokolové Želenky
18. Čížek Zdeněk CZE003576 B Black Cat Výškov
19. Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
20. Třísko Roman CZE055254 A Asterix Nový Bor
21. Bachár Miloslav CZE000432 B Šipková Růže Jirkov
22. Zukriegl Radim CZE021009 A ŠK Řenčováci Řevničov
23. Dostál Petr CZE052889 A Trosky Litomyšl
24. Braum Jan CZE002278 C Hoka Most
25. Tibitanzl Lukáš CZE045064 B Best of Litoměřice
26. Roháč David CZE014541 A Tigers Lenešice
27. Svět Jiří CZE029972 A ŠK Řenčováci Řevničov
28. Minařík Jiří CZE017519 B Pijonýři Litvínov
29. Bárta Stanislav CZE037719 A Dream Bar
30. Brudna Josef CZE007352 B Sportklub Ohníč
31. Řepík Roman CZE008452 B Cowhand Dušníky
32. Holub Martin CZE009329 A Ložisková mafie Pšov
33. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky
34. Nedopita Rudolf CZE062387 C Astra Česká Lípa
35. Skřipský Stanislav CZE022079 A Ložisková mafie Pšov
36. Jičínský Milan CZE026549 A Tornádo Chomutov
37. Hlaváček Petr CZE010663 B Piráti Louny
38. Růžek Rudolf CZE039629 B ŠK Poláky
39. Fidler Ladislav CZE016681 B Hrobaři Charvatce
40. Šnírer Milan CZE000341 A Arsenal Most
41. Rába Lukáš CZE060893 Ústí nad Labem
42. Gabriel František CZE015544 C Profi Tytan Písty
43. Kraus Karel CZE052436 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří
44. Till Radek CZE053713 C Astra Česká Lípa
45. David Karel CZE004342 B Hrušky Litvínov
46. Pomahač Lukáš CZE043464 B Pijonýři Litvínov
47. Novák Jan CZE053033 A Tornádo Chomutov
48. Rámeš Roman CZE007730 A Profi Tytan Písty
49. Cibulka Ondřej CZE062658 B Pijonýři Litvínov
50. Krotík Boleslav CZE001129 B Cowhand Dušníky
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.7.2020 11:37

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 13.7.2020 12:56:16