Výsledková listina turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/233)
  Náhled Tisk Nahoru
Jackpot Cup muži finále

19.5.2018 | Proboštov, Sokolovna | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Minařík Jiří | Hráčů: 233 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec
2. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
3. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most
4. Řezníček Zdeněk CZE034336 A U Havlů pension Třebenice
5. Pomahač Lukáš CZE043464 C 50 NA 50 Litvínov
5. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
7. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
7. Staško David CZE000511 A Best of Litoměřice
9. Adam Marcel CZE048403 A Excalibur Liberec
9. Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina
9. Musil Miroslav CZE001923 A Las Vegas Jablonec n/N.
9. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
13. Danda Jiří CZE000196 A Formani Duchcov
13. Makarius Tomáš CZE026553 B Piráti Louny
13. Pietsch Enrico CZE041474 A Tequila Hrádek nad Nisou
13. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
17. Bartušek Josef CZE050195 B Lions Darts
17. Bělina Petr CZE000376 A Formani Duchcov
17. Bothe Evžen CZE029899 A Ložisková mafie Pšov
17. Hlaváček Petr CZE010663 B Piráti Louny
17. Novák Rastislav CZE043301 B Spolek šipkařů Piráti Podbořany
17. Šáro Michal CZE039824 A Metro music club
17. Šlégr Tomáš CZE045740 B ZB Karakal Ročov
17. Šrédl Jan CZE033882 A Patrioti Ústí nad Labem
25. Juris Jan CZE057115 C Metro music club
25. Malý Petr CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
25. Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N.
25. Pokorný Michal CZE000441 A Mosteckej ŠK
25. Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
25. Stehlík Libor CZE051957 A U Péci Jablonec nad Nisou
25. Šlambor Zdeněk CZE052010 A DEXTEROUS Krásný Les
25. Zajíc Martin CZE031655 A Arsenal Most
33. Černák Ondřej CZE052945 B Šipkový klub Dobranov z.s.
33. Dostál Petr CZE052889 A Ložisková mafie Pšov
33. Hájek Petr CZE034602 B Oceloti Most
33. Hyneš Jan CZE026125 A Asterix Nový Bor
33. Jonica Martin CZE039936 A U Tulipánu Žatec
33. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce
33. Kotner Karel CZE043433 C Nervotoči na Pekárně
33. Kubík Petr CZE002084 A EKS - Neuděláš nic Most
33. Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
33. Pomeje Daniel CZE057187 C Best of Litoměřice
33. Řepík Roman CZE008452 C Cowhand Dušníky
33. Scholze Kamil CZE029976 B Oceloti Most
33. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty
33. Strunz Otta CZE046182 B Torzo Bílina
33. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty
33. Tonka Robert CZE017313 B EKS - Neuděláš nic Most
49. Babuka Lukáš CZE030381 A Šipkový klub Ludvíkov
49. Bikár Ladislav CZE025070 A Jablonec nad Nisou
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2019 09:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.11.2019 10:00:28