22.2.2020| Travčice - Travčice| Dvojice muži| Rozhodčí: Baráková Markéta| Dvojic: 41| Žebříčků: 3
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Zábranský Simon | CZE011623 | A | Hrozen Ploskovice |
Jaroš Václav | CZE000051 | A | Kališníci Litoměřice | |
25. | Vlček Michal | CZE043127 | Litvínov | |
Berg Martin | CZE043129 | B | Přátelé Litvínov | |
10. | Vencl David | CZE001460 | A | No Stress Česká Lípa |
Třísko Roman | CZE055254 | C | Asterix Nový Bor | |
17. | Vedral Josef | CZE006106 | Postoloprty | |
Mikšovský Josef | CZE066911 | B | Phoenix Ústí nad Labem | |
19. | Valovič Marek | CZE052712 | B | Čeští lvi Mimoň |
Kalva Martin | CZE063847 | C | Šipkový klub Dobranov z.s. | |
40. | Udič Jozef | CZE054088 | D | Darts club Max MB Mladá Boleslav |
Hošic Jaroslav | CZE014578 | A | No Stress Česká Lípa | |
4. | Trousil Marek | CZE042579 | D | Darts Club Náměstíčko Most |
Hájek Zdeněk | CZE000284 | A | Kališníci Litoměřice | |
14. | Tomášek Karel | CZE036507 | B | Predátoři Ústí nad Labem |
Žoha Martin | CZE060883 | B | Phoenix Ústí nad Labem | |
32. | Tájek Pavel | CZE045732 | C | Litoměřičtí Šamani |
Balušík Marek | CZE062854 | C | Litoměřičtí Šamani | |
13. | Šteflík Václav | CZE003759 | C | Odyssea Litvínov |
Novák Michal | CZE064887 | D | Bukáč Litvínov | |
2. | Šmejc Miroslav | CZE002866 | A | Kanec Most |
Kalášek Jiří | CZE045745 | A | Kanec Most | |
27. | Šedivý Petr | CZE064595 | C | Ložisková mafie Pšov |
Janoušek Zdeněk | CZE058615 | C | Tulipán Žatec | |
37. | Sukovatý Jan | CZE063516 | D | Ryky Česká Lípa |
Oreský Patrik | CZE064162 | C | Šipkový klub Dobranov z.s. | |
7. | Souček Michal | CZE051825 | B | Čeští lvi Mimoň |
Bareš Pavel | CZE055088 | B | Čeští lvi Mimoň | |
16. | Popelka Martin 1980 | CZE000373 | A | DEXTEROUS Krásný Les |
Popelka Martin 2009 | CZE063865 | Nový Bor | ||
11. | Pomeje Daniel | CZE057187 | A | Best of Litoměřice |
Tibitanzl Lukáš | CZE045064 | A | Best of Litoměřice | |
21. | Pavlát Tomáš | CZE037067 | Býčkovice | |
Hájek Jiří | CZE036594 | B | Denisa Bohušovice | |
39. | Papežík Karel | CZE024621 | A | Black Cat Výškov |
Plášil Jiří | CZE059953 | |||
24. | Novotný Josef | CZE054538 | Klášterec nad Ohří | |
Kraus Karel 1987 | CZE043131 | A | Pijonýři Litvínov | |
15. | Lutka Jiří | CZE058740 | B | H&H Project Most |
Menčl Jiří | CZE064754 | Ústí nad Labem | ||
26. | Kotner Karel | CZE043433 | B | Nervotoči na Pekárně |
Braum Jan | CZE002278 | B | Hoka Most | |
31. | Kolář Libor | CZE024498 | C | Kopeček Děčín |
Štěpánek Martin | CZE050847 | C | Kopeček Děčín | |
8. | Kindl Martin | CZE052511 | B | Arsenal Most |
Zajíc Jan | CZE051481 | C | Magistři Duo Most | |
29. | Kaše Radek | CZE050987 | Libouchec | |
Myška Martin | CZE064212 | B | Predátoři Ústí nad Labem | |
9. | Jonica Martin | CZE039936 | A | Tulipán Žatec |
Peč Tomáš | CZE002114 | A | Panoramix Klášterec nad Ohří | |
23. | Jičínský Milan | CZE026549 | A | Dream Bar Jirkov |
Bárta Stanislav | CZE037719 | B | Dream Bar Jirkov | |
22. | Jahoda Michal | CZE054562 | C | SbH Česká Lípa |
Till Radek | CZE053713 | C | SbH Česká Lípa | |
3. | Hájek Tomáš | CZE036305 | A | Kališníci Litoměřice |
Pokorný Vlastimil | CZE000823 | A | Kališníci Litoměřice | |
35. | Engl Daniel | CZE060882 | Ústí nad Labem | |
Kadlec Zdenek | CZE058488 | B | Phoenix Ústí nad Labem | |
33. | Dvořák Tomáš | CZE050609 | B | Ložisková mafie Pšov |
Mülling Jan | CZE052281 | B | Ložisková mafie Pšov | |
30. | Dostál Petr | CZE052889 | A | Tulipán Žatec |
Zýka Dušan | CZE023318 | B | Václavák Černčice | |
12. | David Karel | CZE004342 | C | Korbel II Litvínov |
Kraus Karel 1993 | CZE052436 | B | Panoramix Klášterec nad Ohří | |
36. | Csorosz Arpád | CZE064364 | Buškovice | |
Souček Viktor | CZE063264 | Žatec | ||
28. | Csáno Patrik | CZE063786 | B | Hvězdičky z Kapličky Jirkov |
Csáno Dušan | CZE058543 | C | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | |
20. | Coupé René | CZE063482 | C | Sokolovna Lom |
Müller Michal | CZE047851 | D | H&H Project Most | |
18. | Cibulka Ondřej | CZE062658 | A | Pijonýři Litvínov |
Chládek Martin | CZE020357 | A | Pijonýři Litvínov | |
34. | Chára Richard | CZE062250 | Krupka | |
Šejirman Robert | CZE054560 | Most | ||
6. | Chadima Kamil | CZE027146 | A | No Stress Česká Lípa |
Pavlík Jiří | CZE058492 | A | No Stress Česká Lípa | |
5. | Brabenec Pavel | CZE057710 | B | Vikingové Litoměřice |
Belza Zdeněk | CZE059361 | B | Denisa Bohušovice | |
41. | Beránek Josef | CZE001701 | Klášterec n/O. | |
Šiler Milan | CZE021102 | Rašovice | ||
38. | Bachár Miloslav | CZE000432 | B | Dream Bar Jirkov |
Pešout Jiří | CZE001352 | A | Mexiko Chomutov |