Žádná novinka nebyla ve vybraném období nalezena.
Nepodařilo se načíst data ze serveru, kontaktujte, prosím, administrátora
Děkujeme
00:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Fotbalová hospoda
Podkrušnohorská 1677, 436 01 Litvínov
17:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Na Kopečku
Želenická 1297/39, 405 02 Děčín VI
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Penzion na konci
Dobranov 22, 471 21 Dobranov
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Ramba
Pražská 2904, 438 01 Žatec
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Gambáč
Pokratická 97, 412 01 Litoměřice
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Klub ZB Karakal Ročov
Ročov 17, 439 67 Ročov
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Klub ZB Karakal Ročov
Ročov 17, 439 67 Ročov
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Kovárna
Horská 2228, 407 47 Varnsdorf
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Na Rozcestí
5. května 283, 441 01 Podbořany
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Šipkový klub na Huti
Skalice 571, 471 17 Skalice u České Lípy
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Dream Bar
Karla Marxe 1860, 431 11 Jirkov
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Metro Music Pub Club
Lipová 819, 434 01 Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Špunt bar
Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Kance
Šeříková 1173, 440 01 Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Vraha
Náměstí 9, 418 01 Bílina - Chudeřice
19:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Dušníky 90
Dušníky 90, 411 82 Dušníky
14.10.2016| Most Konírna| Jednotlivci smíšení| Hráčů: 21| Žebříčků: 8
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Zajíc Jan | CZE051481 | C | Magistři Duo Most |
2. | Rödlová Žaneta | CZE002947 | A | Kanec Most |
3. | Hájek Petr | CZE034602 | A | Torzo Bílina |
4. | Rödl Martin | CZE028020 | Havraň | |
5. | Hradecký David | CZE000006 | A | Dream Bar Jirkov |
6. | Glogovský František st. | CZE001488 | A | Mostecký Most |
7. | Chlupáč Jiří | CZE037814 | B | Noční Můry Most |
8. | Rollinger David | CZE049698 | Most | |
9. | Palička Petr | CZE037817 | B | Mostecký Most |
10. | Glogovský František ml. | CZE000085 | A | Mostecký Most |
11. | Skopař Petr | CZE013758 | C | Kozí Dech Most |
12. | Kämpf Petr ml. | CZE028745 | C | Magistři Duo Most |
13. | Tichý Václav | CZE034332 | B | Panoramix Klášterec nad Ohří |
14. | Ulanowska Karolina | WRD043004 | Most | |
15. | Jareš Michael | CZE055697 | Most | |
16. | Machač David | CZE055698 | Most | |
17. | Loskot Jiří | CZE028854 | Most | |
18. | Brdek Bohuslav | CZE021184 | Most | |
19. | Tůma Jan | CZE001140 | B | Korbel Most |
20. | Pelikán Vladimír | CZE003359 | B | Noční Můry Most |
21. | Kudláček Bohuslav | CZE042939 | C | Magistři Duo Most |
© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.3.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement