Žádná novinka nebyla ve vybraném období nalezena.
Nepodařilo se načíst data ze serveru, kontaktujte, prosím, administrátora
Děkujeme
13:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024 - Velikonoční
Kovárna
Horská 2228, 407 47 Varnsdorf
17:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024 - mimořádný
Centrál restaurace
28. října 2745, 470 01 Česká Lípa
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Pivnice U Hrdličků Gril
V Podhájí 281, 408 01 Rumburk
Bistro Boston
Cihlářská 1213/1, 408 01 Rumburk
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Corso Restaurace
Náměstí 5. května 127, 405 02 Děčín
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Darts klub Jahoda
Masarykova 948, 438 01 Žatec
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Slovan
Chomutovská 1976, 432 01 Kadaň
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Fénix
Komořanská 816, 434 01 Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Sport Bar Honda
Hrnčířská 2576, 470 01 Česká Lípa
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Metro Music Pub Club
Lipová 819, 434 01 Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Hrušků
Anglická 481, 436 01 Litvínov
19:00 Velikonoční turnaj - páteční zahřívák - započítán jako mimořádný Jackpot!
Dušníky 90
Dušníky 90, 411 82 Dušníky
19:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Pohostinství Charvatce
Charvatce 3, 411 19 Charvatce
Pohostinství Pšov
Pšov 16, 441 01 Pšov
6.12.2014| Sokolovna Háj| Dvojice smíšené| Dvojic: 9| Žebříčků: 0
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Bali Ondřej | CZE000454 | A | Dart Shooters Hospříz |
Bali Michal | CZE007049 | A | Ložisková mafie Pšov | |
2. | Pokorný Vlastimil | CZE000823 | A | Kališníci Litoměřice |
Ebel Michal | CZE000124 | Ústěk | ||
3. | Pokorný Michal | CZE000441 | D | Mostecký Most |
Kubík Petr | CZE002084 | B | Mostecký Most | |
4. | Kropáček Jindřich | CZE001624 | C | Kapitán Duchcov |
Rychecký Arnošt | CZE013664 | Bílina | ||
5. | Sedlák Jan | CZE020291 | Osek | |
Lewkowicz Roman | CZE020290 | Osek | ||
5. | Solnařová Veronika | CZE042809 | Litoměřice | |
Onodi Stanislav | CZE032790 | Libochovany | ||
7. | Solnař Jakub | CZE036519 | B | Vikingové Litoměřice |
Nádvorník Miroslav | CZE044393 | Litoměřice | ||
7. | Zeman Josef | CZE003793 | Krupka | |
Erbs Michal | CZE005126 | Osek | ||
9. | Grünza Antonín | CZE001598 | Dubí 1 | |
Hilzensauer Leoš | CZE020272 | Háj u Duchcova |
© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.3.2024 13:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement