Výsledková listina turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-17/17)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Ústecka - dvojice muži

18.10.2014| Kulturní dům Travčice| Dvojice muži| Dvojic: 17| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
2.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
3.Huml Jiří CZE037149ABest of Litoměřice
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
4.Kořínek Miloslav CZE006900BKorf Dubí
Danda Jiří CZE000196Litoměřice
5.Bělina Petr CZE000376AFofr Duchcov
Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
5.Šnajberk Václav CZE006339BCihláři Žatec
Pokorný Vlastimil CZE000823ARed Hornets Litoměřice
7.Kubík Petr CZE002084CEKS - Neuděláš nic Most
Pikeš Jan CZE036155Most
7.Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
Rothbauer Petr CZE049191DBlack Benešov n/P.
9.Chára Hynek CZE037741BPredátoři Krupka
Hvolka David CZE042738BPredátoři Krupka
9.Hájek Tomáš CZE036305ARock Klub Lovosice
Solnař Jakub CZE036519BŠK Vikingové Litoměřice
9.Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
9.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Kováč Karel CZE012848AKanec Most
13.Hájek Jiří CZE036594BRock Klub Lovosice
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
13.Kraus Karel CZE043131BPijonýři Litvínov
Šatný Jan CZE001447BHrušky Litvínov
13.Staško David CZE000511BBest of Litoměřice
Václavík Marek CZE024756ARock Klub Lovosice
13.Stechmüller Jiří CZE002853BHrušky Litvínov
Szitai František CZE001191Lom
17.Vencl David CZE001460AŠipkový klub Dobranov z.s.
Bruha Petr CZE040291Most
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 5.3.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 5.3.2021 04:42:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement